Zastępstwa


15.10.2019 r.

Nieobecni: p.A.Hofman, p. A. Zdunek (wycieczka z kl. 1cSP), p. W. Bartosińska, p. T. Kuś, p. R.Wojciechowski, ks. P.Laskowski

p. A. Hofman

1,2gl. 2a – kl. później

3gl. 2b – p. Bednarczyk

4gl. 2b – p. Chlebicz (za 1cSP)

 

p. A. Zdunek

1,2gl. 3d – kl. później

3gl. 3b – p. P. Wojciechowski

4gl. 2c – p. Kluszczyńska-Kiełbaska (za 1cSP)

5gl. 2c – p. Pipia  (gr. chemii z 7gl.), pozostali czytelnia

 

p. W. Bartosińska

1gl. 1bSP – kl. później

 

p. T. Kuś

2,3gl. 1aG – gr. później

4gl. 2e – p. Rusiecka (opieka)

5gl. 2e – p. Bednarczyk (cała klasa s. 204)

6,7gl. 3b – gr. zwolniona

 

p. R. Wojciechowski

1gl. 2b – gr. później

2gl. 3b – czytelnia

4gl. 2de – p. Rusiecka (opieka)

5gl. 2de – p. Bednarczyk (cała klasa s. 204), 2d- czytelnia

7,8gl. 3ac – gr. zwolniona

 

ks. P. Laskowski

1gl. 2d – kl. później

2gl. 1bG – p. Błaszczyk

3gl. 2ae – czytelnia

4gl. 3d – czytelnia

11.10.2019 r.

Nieobecni: p. M. Kruszyńska, od 7gl. p.E. Angelus, p. A. Hofman, p. A. Janiak, p. A. Szwankowska, p. A. Świątek

p. M. Kruszyńska

2gl. 1dSP- czytelnia

3gl. 1cSP – p. Bednarczyk

4gl. 1bG – p. Bednarczyk

5gl. 1cG – p. Bednarczyk

6gl. 1aG – gr. bez j. niemieckiego, zwolniona, pozostali czytelnia

 

p. E. Angelus

7gl. 2a – p. Janczak-Pawlak (przyroda z 8gl.)

8gl. 2b – kl. zwolniona

 

p. A. Hofman

7gl. 2b – kl. zwolniona

 

p. A. Janiak

7,8gl. 3d – kl. zwolniona

 

p. A. Szwankowska

7gl. 1dG – kl. zwolniona

 

p. A. Świątek

7gl. 1cG – kl.zwolniona

 

Klasy pierwsze i drugie przychodzą do szkoły na godz. 8.00, klasy trzecie rozpoczynają zajęcia od 2gl.

10.10.2019 r.

Nieobecni: p. A. Świątek, p. M. Bednarczyk – wycieczka z 1aSP, p. D. Błaszczyk, p. K. Graczyk, p. M. Kruszyńska

p. A. Świątek

2gl. 2b – p. Barwaśna (za 1aSP)

3gl. 3a – p. Chlebicz (za 1aSP)

4gl. 2c – s. Sakowicz (za 1aSP)

 

p. D. Błaszczyk

5gl. 2c – s. Waligórska (za 1dG, religia z piątku a w piątek j.polski)

7gl. 1bG- p. Pipia (za 1dG)

 

p.K. Graczyk

2gl. 2c – czytelnia

3gl. 1cSP – czytelnia

4gl. 3b – praca własna

 

p. M. Kruszyńska

2gl. 1aG – kl. później

3gl. 1aG – p. Barwaśna (matematyka z 1gl)

4gl. 2d – praca własna

 

Klasa 1dG po 3gl. wychodzi na konferencje do Biblioteki Pedagogicznej – opiekun p. L. Zadka

09.10.2019 r.

Nieobecni: p. W. Bartosińska, p. A. Świątek, p.M. Bednarczyk – wycieczka z kl. 1aSP

p.W. Bartosińska

1gl. 1aG – kl. później

2gl. 1bG – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia

3gl. 1dSP – czytelnia

 

p. A. Świątek

1gl. 3a – kl. później

2gl. 1bSP – p. Szwankowska za 1aSP

3gl. 2c – p. Barwaśna za 1aSP

5gl. 3a – s. Sakowicz za 1aSP

 

p. B. Janczak – Pawlak

5gl. 3c – praca własna

 

Klasa 2a, 2c i 2e – wyjście do kina o godz. 11.00

2a – opiekun p. B. Janczak-Pawlak

2c – opiekun p. M. Pipia

2e – opiekun p. M. Gotfryd

2d – opiekun p. A. Szwankowska

08.10.2019 r.

Nieobecni: p. A. Barwaśna, p.K. Smus – wycieczka z kl. 1bG

p.A. Barwaśna

2gl. 1aSP – ks. Laskowski za 1bG

3gl. 1cG – p. Kruszyńska za 1bG

6gl. 3e – gr. bez j. francuskiego zwolniona, pozostali czytelnia

7gl. 1aG – gr. bez j. angielskiego zwolniona, pozostali czytelnia

8gl. 1dSP – gr. zwolniona

 

p.K. Smus

2,3gl. 3e – czytelnia

4gl. 1dSP – czytelnia

5gl. 1dSP – p. Lewandowska za 1bG

8gl. 1aG – kl. zwolniona

07.10.2019 r.

Nieobecni: p. A. Barwaśna, p. K. Smus – wycieczka z kl. 1b(g), p. M. Nowak, ks.P. Laskowski – wycieczka z kl. 2a, p. T. Kuś

p. A. Barwaśna

4gl. 1c(g) – p. Włodarczyk za 1b(g)

6gl. 1a(sp) – kl. zwolniona

7gl. 1d(sp) – p. Brożyńska (geografia z 8gl.)

 

p. K. Smus

2gl. 1c(g) – gr. później

3gl. 1c(g) – gr. bez j. niemieckiego później, pozostali czytelnia

4gl. 1d(sp) – p. Janczak-Pawlak (za 2a)

5gl. 3e – p. Kruszyńska za 1b(g)

 

p. M. Nowak

3,4gl. 3d – gr. później

6,7gl. 2c – gr. zwolniona

 

ks. P. Laskowski

1gl. 2d – kl. później

3gl. 1a(g) p. Angelus (za 2a)

5gl. 2e – czytelnia

7gl. 3d – gr. bez j. angielskiego zwolniona, pozostali czytlenia

 

p. T. Kuś

7gl. 1a – gr. zwolniona

8gl. 3b – gr. zwolniona

04.10.2019 r.

Nieobecni: p. A. Hofman, p. T. Kuś, p. R. Wojciechowski, p. M. Nowak

p. A. Hofman

2gl. 1cg- p. Włodarczyk (za2b)

3gl. 3b – p. Talar (za 2b)

4gl. 2a – p. Świątek (za 2b)

6gl. 3c – p. Bednarczyk

 

p. T. Kuś

1gl. 1a(g) – gr. później

2gl. 1b(sp) – gr. później

 

p. R. Wojciechowski

2gl. 3b – czytelnia

3gl. 3ac – p. Rusiecka (opieka)

4gl. 3de – p. Rusiecka (opieka)

 

p. M. Nowak

1,2gl. 2a – kl. później

3gl. 3a – p. P. Wojciechowski (za 2b)

4gl. 3d – czytelnia

5gl. 2a – czytelnia

7gl. 1d(sp) – gr. zwolniona

03.10.2019

Nieobecni: p. R. Wojciechowski, s. D. Sakowicz, p. K.Graczyk, p. A. Hofman, p. T. Kuś, p.M. Nowak

p. R.Wojciechowski

1,2gl 1bG – gr. później

 

s. D.Sakowicz

3gl. 3b –  1grupa z p. Lapacińską, 2 grupa czytelnia

4gl. 1aSP – p.Talar (za 2b)

5gl. 3a – praca własna

6gl. 1dSP – zwolniona

 

p.E. Kiełbaska

1gl. 2c – gr. później

2gl. 1cG – później

3gl. 1aSP – czytelnia

5gl. 2d – czytelnia

6gl. 3d – czytelnia

7gl. 3a – gr. zwolniona

8gl. 2c – gr. zwolniona

 

p.A. Hofman

3gl. 2a – p. Stellert (ang. z 2gl)

4gl. 2a – p. Angelus

5gl. 3c – praca własna

6gl. 3c – praca własna

 

p. K.Graczyk

2gl. 2c – czytelnia

3gl. 1cSP – czytelnia

4gl. 3b – gr. zwolniona

 

p. T. Kuś

1,2gl. 1bSP – gr. później

3,4gl. 1cG – później

5,6gl. 3b – gr. zwolniona

7,8gl. 1cSP/1dSP – gr. zwolnione

 

p. M. Nowak

1gl. 2a – gr. później

2gl. 1bG – czytelnia

3,4gl. 1cG – później

3,4gl 1dG – p. Rusiecka (opieka)

7,8gl 1dSP – gr. zwolniona

02.10.2019 r.

Nieobecni: p. A. Barwaśna, p. K. Smus (wycieczka z 1c(g), p. A. Hofman, s. Sakowicz, p.T. Kuś, p. R. Wojciechowski (wycieczka z 2b), p. K. Graczyk

p. A. Barwaśna

1gl. 3e – kl. później

3gl. 1a(sp) – p. Angelus (za 2b)

4gl. 1a(g) – p. P. Wojciechowski (za 2b)

5,6gl. 1d(sp) – kl. zwolniona

7gl. 1b(g) – kl. zwolniona

 

p.K. Smus

2gl. 3e – gr. później

4gl. 1d(sp) – praca własna

5gl. 1a(g) – p. Janiak (za 1cg)

6gl. 1b(g) – p. Talar (za 2b)

 

p. A. Hofman

2gl. 1c(sp) – p. Angelus (za 2b)

4gl. 3b – kl. zwolniona

6gl. 2a – p. Sękulska (za 1cg)

 

s. D. Sakowicz

5gl. 1a(sp) – p. Talar (za 2b)

 

p. T. Kuś

1gl. 1cd(sp) – gr. później

2gl. 2e – p. Bednarczyk s. 205

3gl. 3b – kl. zwolniona

6gl. 3b – gr. zwolniona

7,8gl. 1ag()1a(sp) – gr. zwolniona

 

p. R. Wojciechowski

1gl. 1b(g) – gr. później

2gl. 2de – p. Bednarczyk s. 205

5,6gl. 3de – 3d zwolniona, 3e – czytelnia

8gl. 1bc(sp) – gr. zwolniona

 

p. K. Graczyk

2gl. 2c – praca własna

3gl. 1d(g) – praca własna

4gl. 1c(sp) – p. Bednarczyk

5gl. 3b – gr. zwolniona

7,8gl. 2e – gr. zwolniona

01.10.2019 r.

Nieobecni: p. K. Smus, p. A. Barwaśna (wyjazd z kl. 1c(g), p. M. Kruszyńska, p. B. Janczak-Pawlak

p. K. Smus

2,3gl. 3e – praca własna

4gl. 1d(sp) – s. Sakowicz (za 1cg)

5gl. 1d(sp) – p. Chlebicz (za 1cg)

6gl. 1b(g) – gr. zwolniona

8gl. 1a(g) – gr.  zwolniona

 

p. A. Barwaśna

1gl. 1b(g) – p. Błaszczyk (j. polski z 7gl.)

2gl. 1a(sp) – gr. bez j. ang. później, pozostali czytelnia

6gl. 3e – gr. bez j. fr. później, pozostali czytelnia

7gl. 1a(g) – kl. zwolniona

8gl. 1d(sp) – kl. zwolniona

 

p. B. Janczak-Pawlak

2gl. 2c – gr. bez j.niem później, pozostali czytelnia

3gl. 1a(sp) – p. Szwankowska (z 7gl.)

4gl. 1d(g) – p. Bednarczyk

5gl. 3c – p.Pipia

6gl. 1c(sp) – p. Bednarczyk

30.09.2019 r.

Nieobecni: p. M. Kruszyńska, ks. P. Laskowski, p. P. Wojciechowski i p. M. Gotfryd (od 4gl. wyjście z kl. 3a i 3e do kina), p. T. Kuś, p.A. Rusiecka (od 7gl.)

p. M. Kruszyńska

3gl. 1d(g) – gr. później

4gl. 1b(sp) – p. Świątek (za 3a)

5gl. 1b(g) – p. Smus (za 3e)

 

ks. P. Laskowski

3gl. 1a(g) – p. Bednarczyk

5gl. 2ae – p. Bednarczyk

6gl. 1b(g) – p. Błaszczyk

7gl. 3d – p.Hlauka

 

p. P. Wojciechowski

4gl. 2b – czytelnia

5gl. 1d(sp) – p. Szurek (za 3e)

6gl. 1b(sp) – p. Szwankowska (za 3a)

 

p. M. Gotfryd

5,6gl. 1a(g) – kl. zwolniona

7gl. 1b(g) – czytelnia

 

p. T. Kuś

7gl. 1a(g)1a(sp) – gr. zwolniona

8gl. 3b – gr. zwolniona

 

p. Rusiecka

8gl. 3c – gr. zwolniona

26.09.2019 r.

Nieobecni: p. M. Nowak, s. D. Sakowicz

p. M. Nowak

1gl. 2a – gr. później

2gl. 1b(g) – p. Kuś (opieka)

3,4gl. 1cd(g) – p. Rusiecka (opieka)

7,8gl. 1d(sp) – gr. zwolniona

 

s. D. Sakowicz

1gl. 2b – kl. później

3gl. 3b – czytelnia

4gl. 1a(sp) – p. Bednarczyk

5gl. 3a – czytelnia

6gl. 1d(sp) – kl. zwolniona

25.09.2019 r.

Nieobecni: p. T. Kuś, s. D. Sakowicz, ks. P. Laskowski

ks. P. Laskowski

6gl. 1a(g) – kl. zwolniona

 

s. D. Sakowicz

1gl. 1c(g) – kl. później

5gl. 1a(sp) – czytelnia

 

p.T. Kuś

1gl. 1cd – gr. później

2gl. 2e – Wojciechowski R. (opieka)

3gl. 3b – Błaszczyk

4gl. 1c – czytelnia

6gl. 3b – kl. zwolniona

7,8gl. 1a(g,sp) – gr. zwolniona

24.09.2019 r.

Nieobecni: s.D. Sakowicz, ks. P. Laskowski

s.D. Sakowicz

1gl. 3b – kl. później

2gl. 2b – gr. bez j. niem. później, pozostali czytelnia

3gl. 3a – praca samodzielna

4gl. 1c(g) – p. Barwaśna

6gl. 1d(sp) – czytelnia

 

ks. P. Laskowski

1gl. 2d – kl. później

2gl. 1b(g) – czytelnia

3gl. 2ae – czytelnia

4gl. 3d – praca samodzielna

19.09.2019 r.

Nieobecni: p. A. Janiak, p. M. Nowak, p. T.Kuś

p. A. Janiak

4gl. 1b(sp) – p. Brożyńska (biblioteka) za 3d

6gl. 1a(g) – p. Chlebicz (za 3d)

7gl. 2e – kl. zwolniona

 

p. M. Nowak

1gl. 2a – kl. później

2gl. 1b – gr. później

3gl. 1cd(g) – 1c – p. Kruszyńska (cała klasa) 1d – p. Rusiecka (opieka)

4gl. 1cd(g) – 1c – p. Pipia (cała klasa) 1d – p. Rusiecka (opieka)

7,8gl. 1d(sp) – gr. zwolniona

 

p.T. Kuś

1,2gl. 1b (sp) – gr. później

3gl. 1c(g) – p. Kruszyńska (cała klasa) s. 106

4gl. 1c(g) – p. Pipia (cała klasa) s. 106

7,8gl. 1cd(sp) – gr. zwolniona

16.09.2019 r.

Nieobecni: p. T. Kuś

2,3gl. 1a(g) – gr. później

4,5gl. 2e – p. Wojciechowski R. (opieka)

6,7gl. 3b – gr. zwolniona

13.09.2019 r.

Nieobecni: p. A. Barwaśna, p. J. Hlauka, p. K. Smus, p. A. Stellert

p. A. Barwaśna

3gl. 1a(g) – p. Bednarczyk

4gl. 1d(sp) – p. Bednarczyk (łącznik)

5gl. 3e – czytelnia

6gl. 1c(g) – p. Bednarczyk

 

p. J. Hlauka

1gl. 3d – gr. później

2gl. 3e – gr. później

4gl. 1a(g) – p. Janiak (cała klasa s. 205)

5gl. 1b(g) – p. Błaszczyk

 

p. K. Smus

1gl. 1c(g) – gr. później

2gl. 3e – gr. później

3gl. 1d(sp) – czytelnia

4gl. 1a(g) – p. Janiak (cała klasa s. 205)

5gl. 1b(g) – p. Błaszczyk

 

p. A. Stellert

1,2gl. 2d – gr. później

3gl. 2a – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia

4,5gl. 1d(g) – czytelnia

,7gl. 2e – gr. zwolniona

12.09.2019 r.

Nieobecni: p. J. Hlauka

1,2gl. 3d – gr. później

3,4gl. 1d(sp) – czytelnia

5,6gl. 3e – czytelnia

7gl. 1a(g) – gr. zwolniona

04.09.2019 r.

Nieobecni: p. J. Brożyńska

1gl. 2d – kl. później

2gl. 1dSP – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia

3,4gl. 3e – p. Zadka