18.03.2024 r.
Nieobecni: ks.P. Sękowski
1gl. 1d – czytelnia
2gl. 1e – czytelnia
3gl. 2b – czytelnia
4gl. 2e – p. M. Frycie
5gl. 2c – czytelnia
6gl. 1b – p.M. Frycie
7gl. 1c – czytelnia
8gl. 3ab – kl. zwolniona
15.03.2024 r.
Nieobecni: p.A.Paroń, p.A. Janiak, p.E. Talar
p.A. Paroń
1gl. 2b – gr. później
2gl. 2e – praca samodzielna
3gl. 2f – praca samodzielna
4gl. 3b – czytelnia
p.A.Janiak
1gl. 1f – kl. później
2gl. 2f – czytelnia
3gl. 1e – czytelnia
4gl. 2d – p.J. Broźyńska (geografia z 1gl.)
p.E. Talar
1,2gl. 1e – czytelnia
4gl. 1d – czytelnia
5gl. 1e – p.M. Frycie
6gl. 3a – czytelnia
7,8gl. 3b – gr. zwolniona
Olimpiada Języka Angielskiego – 2,3 gl. sala 106
13.03.2024 r.
Nieobecni: p.M. Frycie
8gl. 3b – kl. zwolniona
12.03.2024 r.
Nieobecni: p.K. Kurowska, p. A.Mielczarek-Hofman, ks. P. Sękowski, p.D. Danielewski
p.K. Kurowska
1gl. 2c – kl. później
3gl. 2b – czytelnia
4gl. 2b – czytelnia
5gl. 2c – p.M. Frycie
7gl. 4d – czytelnia
8gl. 1c – kl. zwolniona
p.A. Mielczarek-Hofman
1gl. 2b – kl. później
2gl. 2a – kl. później
4,5gl. 3c – p.K. Matusiak
6gl. 4d – kl. później
ks. P. Sękowski
1gl. 2e – kl. później
p.D. Danielewski
7gl. 1f – czytelnia
8gl. 2df – kl. zwolniona
9gl. 3cd – kl. zwolniona
11.03.2024 r.
Nieobecni: p.A.Szczepaniak-Zdunek, p.R. Wojciechowski
p.A.Szczepaniak-Zdunek
1gl. 2b – kl. później
2gl. 4c – czytelnia
3gl. 1g – p.K. Matusiak
4gl. 4d – kl.później (kl. 3c do s. 103)
5gl. 3b – p.K. Matusiak
6gl. 1d – czytelnia (kl. 1g do s. 103)
7gl. 4d – czytelnia
p.R. Wojciechowski
2gl. 1ab – p.T. Kuś (opieka)
3gl. 3cd – p. M. Matryba (opieka)
4gl. 3c – p.M. Frycie
5gl. 4a – gr. później
6gl. 4d – p.T. Kuś (opieka)
7gl. 3c – p.M. Pipia (cała klasa)
8gl. 3c – p.M. Pipia (cała klasa)
07.03.2024 r.
Nieobecni: p.M. Woźniak-Pipia, p.R.Wojciechowski
p.A. Świątek, p.E.Chlebicz, p. L. Zadka (wycieczka z kl. 1d)
p. A.Małolepsza, p.K. Sowińska, p.M. Matryba (wycieczka z kl. 1c i 1g)
p.M. Woźniak-Pipia
5gl. 3c – kl. póżniej
6gl. 2c – praca samodzielna
7gl. 2e – kl. zwolniona
p.R. Wojciechowski
1gl. 2cd – gr. później
2gl. 4d – p.T. Kuś (opieka)
3gl. 4c – p.A.Zdunek (matematyka s.103)
4gl. 2e – p.D.Kuśmierczak – Skotnicka (za 1c)
5gl. 4a – gr. zwolniona
6gl. 3c – czytelnia
p.A. Świątek
3gl. 2a – p.L. Lapacińska-Sobaek (za 1c)
6gl. 1e – p.A. Zdunek (matematyka) za 1g
p.E. Chlebicz
1gl. 1a – gr. później
2gl. 2c – p.J. Brożyńska (za 1d)
3gl. 4c – p.A.Zdunek (matematyka s.103)
4gl. 2a – p.D. Kuśmierczak-Skotnicka (za 1c)
5gl. 4a – gr. zwolniona
6gl. 1f – czytelnia
7gl. 2f – czytelnia
8gl. 1f – gr. zwolniona
p.A. Małolepsza
4gl. 2b – p.A. Chrobot (za 1g)
5gl. 4b – p.A.Chrobot (za 1c)
6gl. 3b – p.M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 3a – p.M. Gotfryd (za 1c) wos
8gl. 1b – kl. zwolniona
p.K. Sowińska
6gl. 2f – p.T. Kuś (za 1d)
7gl. 1b – kl. zwolniona
8gl. 3a – p.M. Kruszyńska (za 1d)
p.M. Matryba
1gl. 2c – gr. później
3gl. 2f – p.T. Kuś (opieka)
4gl. 4b – p.M. Mikołajczyk (opieka)
5gl. 1ef – p.M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 2ab – p.T. Kuś (opieka)
06.03.2024 r.
Nieobecni: p.A.Stellert
2gl. 1f – czytelnia
3gl. 2f – czytelnia
4gl. 3a – praca samodzielna
5gl. 3c – praca samodzielna
6,7gl. 3d – czytelnia
8gl. 1a – gr. zwolniona
05.03.2024 r.
Nieobecni: p. M. Mikołajczyk, p.A. Stellert
p.M. Mikołajczyk
3gl. 1cd – p.M. Matryba (opieka)
4gl. 1e – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 4bc – p.T. Kuś (opieka)
6gl. 3a – p.M. Matryba (opieka)
7gl. 2d – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
8gl. 3a – kl. zwolniona
p.A. Stellert
2gl. 1a – czytelnia
3gl. 3d – czytelnia
6gl. 2f – czytelnia
7gl. 3a – gr. zwolniona
04.03.2024 r.
Nieobecni: p. M. Mikołajczyk, p.A. Stellert
p.M. Mikołajczyk
2gl. 1b – p.R. Wojciechowski (opieka)
4gl. 1cd – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 4bc – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 4a – p.T. Kuś (opieka)
p.A. Stellert
1,2gl. 2f – czytelnia
4gl. 3d – czytelnia
5gl. 1f – gr. zwolniona
6,7gl. 3a – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
01.03.2024 r.
Nieobecni: p.M. Gotfryd, p.J. Hlauka, p.R. Wojciechowski
p.M. Gotfryd
1gl. 3c – kl. później
3gl. 3a – czytelnia
4gl. 4a – gr.bez j.angielskiego zwolniona, pozostali czytelnia
5gl. 3a – p.D. Błaszczyk (j.polski)
6gl. 4a – kl. zwolniona
8gl. 1b – kl. zwolniona
p.J. Hlauka
5gl. 4a – gr. zwolniona
6,7gl. 3b – czytelnia
p.R. Wojciechowski
1gl. 1ab – gr. później
2gl. 3b – p.M. Matryba (opieka)
3gl. 3cd – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 2cd – p.M.Mikołajczyk (opieka)
6gl. 4b – czytelnia
7gl. 4c – czytelnia
29.02.2024 r.
Nieobecni: p.M. Gotfryd, p.A. Szwankowska, p.R. Wojciechowski
p.M. Gotfryd
1gl. 4a – kl. później
2gl. 2f – p.A. Barwaśna (matematyka z piątku 8gl.)
3gl. 1f – p.A Barwaśna (matematyka)
5gl. 1b – p.M. Frycie
6gl. 4d – p.A. Szczepaniak-Zdunek (matematyka)
7gl. 1c – czytelnia
8gl. 2f – kl. zwolniona
9gl. 3a – kl. zwolniona
p.A. Szwankowska
1,2gl. 2e – kl. później
3gl. 3d – p.J. Brożyńska (geografia)
5gl 1a – kl. zwolniona
p.R. Wojciechowski
1gl. 2cd – gr. później
2gl. 4d – p.T. Kuś (opieka)
3gl.4c – czytelnia
4gl. 2e – czytelnia
5gl. 4a – gr. zwolniona
6gl. 3c – czytelnia
28.02.2024 r.
Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.M. Gotfryd, p.A. Szwankowska, p.R. Wojciechowski
p.D. Błaszczyk
4,5gl. 4a – kl. później
6,7gl. 3a – kl. zwolniona
8gl. 1g – gr. zwolniona
9gl. 4a – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p.M. Gotfryd
1gl. 1c – kl. później
2gl. 4d – p.A. Hofman (j.polski z 1gl.)
3gl. 4d – czytelnia
5gl. 1f – czytelnia kl. 1e do sali 102
6gl. 2f – p.K. Matusiak
8gl. 4a – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p.A. Szwankowska
2gl. 1d – czytelnia
4gl. 1a – czytelnia
5gl. 1a – p.M. Frycie (sala gimnastyczna)
p.R. Wojciechowski
2gl. 3b – p.M. Matryba (opieka)
3gl. 1ab – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 4b – praca samodzielna
6gl. 4d – gr. zwolniona
8gl. 3c – gr. zwolniona
27.02.2024 r.
Nieobecni: p. D. Błaszczyk, p.M. Gotfryd, p.A. Szwankowska, p.T. Kuś, p.R. Wojciechowski
p.D. Błaszczyk
1gl. 1c – kl. później
2gl. 1g – czytelnia
3gl. 1g – p.A. Zdunek (matematyka)
4gl. 3a – p.K. Matusiak
6gl. 2c – p.K. Kurowska (geografia z 1gl.)
7gl. 1c – czytelnia
8gl. 4a – kl. zwolniona
p.M. Gotfryd
1gl. 3a – kl. później
2gl. 3a – p.A. Angelus (matematyka z środy 8gl.)
3gl. 2f – p.M. Frycie
4gl. 2e – czytelnia
5gl. 2f – czytelnia
6gl. 2b – p.M. Frycie
7gl. 4a – kl. zwolniona
8gl. 3c – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p.A. Szwankowska
5gl. 1b – kl. zwolniona
6gl. 3d – p.K. Matusiak
7gl. 1d – p.A. Świątek
8gl. 2e – kl. zwolniona
p.T. Kuś
2gl. 3c – gr. później
3gl. 1d – p.M. Mikołajczyk (opieka)
4gl. 1f – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 4c – p.M. Mikołajczyk (opieka)
p.R. Wojciechowski
2gl. 3cd – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 2e – praca samodzielna
6gl. 3b – p.M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 2cd – p.M. Matryba (opieka)
26.02.2024 r.
Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.K. Sowińska, p.M. Gotfryd
p.D. Błaszczyk
2gl. 2c – p.A. Szwankowska (j.polski)
3gl. 2c – czytelnia
4gl. 1g – p.K. Matusiak
5gl. 3a – p.E. Angelus (matematyka z 1gl.)
6gl. 1g – czytelnia (gr. 2 do s. 107)
7gl. 4c – praca samodzielna
8gl. 1c – kl. zwolniona
9gl. 4a – kl. zwolniona
p.K. Sowińska
2gl. 1g – czytelnia
3gl. 1f – p.M. Frycie
4gl. 1e – kl. zwolniona
5gl. 2a – p.W. Bartosińska (biologia z wtorku 8gl.)
p.M. Gotfryd
5,6gl. 2e – kl. zwolniona
7,8gl. 2b – kl. zwolniona
23.02.2024 r.
Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.P. Wojciechowski, p.A. Hofman, p.T. Kuś,
p.A. Hofman, p.K. Kurowska, p.A. Barwaśna, p.K.Smus, p.R. Wojciechowski (wycieczka z kl. 2b,2c,2d,2e, osoby z klasy 2b które nie jadą na wycieczkę przychodzą do szkoły wg planu kl. 2c, a osoby z klasy 2e wg planu 2d)
p.D. Błaszczyk
3gl. 4a – kl. później
4gl. 3a – p.M. Kruszyńska (przedsiębiorczość z 8gl.)
5gl. 4c – p.M. Pipia (za 2e)
7gl. 1c – p.K. Matusiak
8gl. 4c – kl. zwolniona
p.P. Wojciechowski
1gl. 1g – gr. później
2gl. 1g – p.A. Paroń (za 2e)
3gl. 1b – czytelnia
4gl. 1b – czytelnia
5gl. 4a – czytelnia
6gl. 3b – p.M. Mikołajczyk (za 2e)
7gl. 4b – czytelnia
8gl. 3b – gr. zwolniona
p.A. Hofman
1gl. 3b – kl. później
2gl. 2a – p.M. Opora (za 2b)
4gl. 3c – p.B. Piotrowska (za 2e)
p.T. Kuś
1gl. 1a – gr. później
3gl. 3c – p.M.Matryba (opieka)
4gl. 2a – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 2ef – p.M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 1g – p.M. Matryba (opieka)
p.K. Kurowska
3gl. 2c – p.B. Piotrowska (za 2e)
5,6gl. 4d – gr później
7,8g 2c – gr. zwolniona
p.A. Barwaśna
1,2gl. 4a – kl. później
4gl. 1f – p.M. Mikołajczyk (za 2b)
6gl. 3c – p.K. Sowińska (za 2b)
7gl. 2e – p.A. Zdunek (za 2b)
8gl. 2f – kl. zwolniona
p.K. Smus
3gl. 2d – czytelnia
5gl. 2a – czytelnia
7,8gl. 2c – gr. zwolniona
p.R. Wojciechowski
1gl. 1ab – gr. później
2gl. 3b – czytelnia
3gl. 3cd – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 2cd – p.M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 4b – czytelnia
7gl. 4c – p.E.Chlebicz (cała klasa s.05)
22.02.2024 r.
Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.A. Barwaśna, p.P. Wojciechowski, p.T. Kuś
p.D. Błaszczyk
1gl. 4c – kl. później
2gl. 1g – czytelnia
3gl. 2c – p.M. Frycie
4gl. 4a – p.M. Gotfryd (wos z 1gl.)
6gl. 3a – kl. później
p.A. Barwaśna
4gl. 1f – p.A. Zdunek (matematyka)
5gl. 2e – czytelnia
6gl. 2d – czytelnia
7gl. 3c – p.K. Matusiak
8gl. 2d – kl. zwolniona
p.P. Wojciechowski
1,2gl. 1b – gr. później
3gl. 4a – czytelnia
4gl. 2c – czytelnia
5gl. 4c – gr. zwolniona
6,7gl. 4b – gr. zwolniona
8gl. 2c – gr. zwolniona
p.T. Kuś
1gl. 1f – kl. później
2gl. 4ad – p.R. Wojciechowski (opieka)
3gl. 2ef – p.M. Mikołajczyk (opieka)
4gl. 4c – p.M. Mikołajczyk (opieka)
5gl. 1f – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 1d – p.M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 2a – p. M. Matryba (opieka)
Zmiana sal:
1gl. 1e – s. 107
2gl. 1a – s. 107
3gl. 1g – s. 200
4gl. 1c – s. 200
21.02.2024 r.
Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.A. Barwaśna, p.P. Wojciechowski, p.A. Janiak, p.A. Szwankowska, p.M. Matryba
p. D. Błaszczyk
4,5gl. 4a – p. kl. później
6gl. 3a – p. M.Frycie
7gl. 3a – p.K. Matusiak
8gl. 1g – gr. zwolniona
9gl. 4a – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p.A. Barwaśna
1gl. 2e – kl. później
3gl. 1f – p. M. Frycie
5gl. 2d – p.M. Frycie
6gl. 3c – p.K. Matusiak
7gl. 4a – p.M. Gotfryd (historia)
8gl. 2f – kl. zwolniona
p.P. Wojciechowski
1gl. 1b – gr. później
2gl. 1b – p.D. Szczepaniak (cała klasa s. 200)
3,4gl. 2b – czytelnia
5gl. 1b – czytelnia
7gl. 4c – czytelnia
8gl. 4b – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p.A. Janiak
1gl. 2d – kl. później
6gl. 4b – praca samodzielna
7gl. 2f – kl. zwolniona
8gl. 1f – kl. zwolniona
9gl. 4b -gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p.A. Szwankowska
2gl. 1d – czytelnia
4gl. 1a – p.M. Frycie
5gl. 1a – czytelnia
p.M. Matryba
1gl. 1ef – gr. później
2gl. 3ab – p.M. Mikołajczyk (opieka)
4gl. 2f – p. T. Kuś (opieka)
5gl. 2ab – p.M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 1g – p.T.Kuś (opieka)
20.02.2024 r.
Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.A. Barwaśna, p.A. Szczepaniak-Zdunek, p.P. Wojciechowski
p.D. Błaszczyk
1gl. 1c – kl. później
2gl. 1g – czytelnia
3gl. 1g – p.A.Małolepsza
4gl. 3a – p.K. Matusiak
6gl. 2c – p.K. Kurowska (geografia z 1gl.)
7gl. 1c – p.M. Frycie
8gl. 4a – kl. zwolniona
p.A. Barwaśna
1gl. 2f – kl. później
3gl. 3c – p.K. Matusiak
4gl. 2d – czytelnia
5gl. 2d – p.M. Frycie
6gl. 4a – czytelnia
7gl. 2e – p.M. Frycie
8gl. 1f – kl. zwolniona
p.A. Szczepaniak-Zdunek
2gl. 3b – p.K. Matusiak
5gl. 1d – czytelnia
6,7gl. 4c – p.K. Matusiak
8gl. 2b – kl. zwolniona
9gl. 4d – kl.zwolniona
p.P. Wojciechowski
2gl. 4b – p.L.Lapacińska-Sobanek (cała klasa s.107)
3,4gl. 1b – czytelnia
5gl. 4a – gr. później
19.02.2024 r.
Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.A. Barwaśna, p.P.Wojciechowski
p.D. Błaszczyk
2gl. 2c – p.K. Matusiak
3gl. 2c – czytelnia
4gl. 1g – p.M. Frycie
5gl. 3a – p.K. Matusiak
6gl. 1g – czytelnia
7gl. 4c – gr. bez j.angielskiego zwolniona, pozostali czytelnia
8gl. 1c – kl. zwolniona
9gl. 4a – kl. zwolniona
p.A. Barwaśna
1,2gl. 1f – czytelnia
3gl. 2e – p.K. Smus (godz. wychowawcza z piątku)
5gl. 2f – kl. zwolniona
6gl. 3c – p.M. Frycie
7gl. 2d – p.M. Frycie
8gl. 4a – kl. zwolniona
p.P.Wojciechowski
5gl. 1b – p.Angelus (matematyka z wtorku 1gl.) s. 106
6gl. 4b – czytelnia, kl. 1g do s. 102
7gl. 4a – gr. zwolniona
8gl. 4c – gr. zwolniona
Zmiana sal
4gl. 3a do sali 05, 3c do czytelni
16.02.2024 r.
Nieobecni: p.B. Sowizdrzał, p.M. Mikołajczyk
p.B. Sowizdrzał
5gl. 1c – p.W. Bartosińska (biologia z 8gl.)
6gl. 1c – p.D. Błaszczyk (j.polski z 7gl.)
7,8gl. 1e – kl. zwolniona
p.M. Mikołajczyk
1gl. 1b – gr. później
2gl. 3a – gr. później
4gl. 2b – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 2d – p.R. Wojciechowski (opieka)
6gl. 2e – p.T. Kuś (opieka)
15.02.2024 r.
Nieobecni: p.M. Mikołajczyk
1gl. 2d – gr. później
2gl. 4a- p.T. Kuś (opieka)
3gl. 2e – p. M. Matryba (opieka)
4gl. 4bc – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 1e – p. M. Matryba (opieka)
6gl. 1cd – p.T. Kuś (opieka)
7gl. 2b – p. M. Matryba (opieka)
26.01.2024 r.
Nieobecni: p.W. Bartosińska, p.K.Sowińska (wyjście z kl. 1c 1-4gl.), p. E. Chlebicz (wyjście z kl. 2a 1-3gl.) p.A. Świątek, p.T. Kuś
p.W. Bartosińska
3gl. 1f – p.A. Barwaśna (matematyka)
p.K. Sowińska
4gl. 1a – p.L.Lapacińska-Sobanek (za 1c)
p. E. Chlebicz
1gl. 1e – gr. później
p.A. Świątek
1gl. 1d – kl.później
3gl. 1g – p. M. Frycie
4gl. 1e – p. M. Opora (za 1c)
5gl. 3d – p. K. Matusiak
p.T. Kuś
1gl. 1a – gr. później
3gl. 3c – p.R. Wojciechowski (opieka)
4gl. 2a – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 2ef – p.M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 1g – p. M. Matryba (opieka)
25.01.2024 r.
Nieobecni: p.W. Bartosińska, p.T. Kuś (wyjście z kl. 1f 1-5gl.)
p.W. Bartosińska
1gl. 1d – kl. później
3gl. 2b – p.M.Gotfryd (za 1f)
p. T. Kuś
2gl. 4ad – p.R. Wojciechowski (opieka)
3gl. 2ef – p.M. Matryba (opieka)
4gl. 4c – p.M. Mikołajczyk (opieka)
24.01.2024 r.
Nieobecni: ks.P. Sękowski, p.M. Kruszyńska (6-8gl. wyjście z kl. 2f)
ks. P. Sękowski
1gl. 3ab – kl. później
2gl. 2b – czytelnia
3gl. 1c – czytelnia
4gl. 1d – czytelnia, kl. 1f do s. 102
5gl. 1e – gr. bez j.angielskiego, pozostali czytelnia
6gl. 2e – p.A. Barwaśna (matematyka z 1gl.)
7gl. 2c – p.B. Piotrowska (biologia z 8gl.)
8gl. 1b – kl. zwolniona
p.M. Kruszyńska (6-8gl. wyjście z kl. 2f)
6gl. 2b – p.M. Gotfryd (za 2f)
7gl. 3c – p.R. Wojciechowski (j.niemiecki z 8gl.)
8gl. 2e – gr. zwolniona
23.01.2024 r.
Nieobecni: p.M. Matryba
2gl. 3d – gr. później
3gl. 1c – p.M. Mikołajczyk (opieka)
4gl. 1ef – p.M. Mikołajczyk (opieka)
5gl. 4b – p.M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 3ab – p.R. Wojciechowski (opieka)
7gl. 2c – p.R. Wojciechowski (opieka)
22.01.2024 r.
Nieobecni: ks.P. Sękowski, p.M.Matryba
ks. P. Sękowski
1gl. 1d – kl. później
2gl. 1e – czytelnia
3gl. 2b – p.A. Hofman (godz.wych. z wtorku 1gl.)
4gl. 2e – p.M. Frycie
5gl. 2c – p.M. Kruszyńska (przedsiębiorczość z 8gl.)
6gl. 1b – p.M. Frycie
7gl. 1c – czytelnia
8gl. 3ab – kl. zwolniona
p.M. Matryba
1gl. 1g – gr. później
3gl. 3d – p.R. Wojciechowski (opieka)
4gl. 1c – p.M. Mikołajczyk (opieka)
5gl. 4b – gr. później
19.01.2024 r.
Nieobecni: p.E. Angelus, p.J. Hlauka
p.E. Angelus
2gl. 1b – czytelnia
4gl. 2c – czytelnia
5gl. 4b – p.A. Barwaśna (matematyka)
6gl. 3d – kl. zwolniona
7gl. 3a – czytelnia
8gl. 4b – kl. zwolniona
p.J. Hlauka
5gl. 4a – czytelnia
6,7gl. 3b – czytelnia
18.01.2024 r.
Nieobecni: p.E. Angelus, p.J. Hlauka, p. M. Mikołajczyk
p.E. Angelus
1gl. 4b – gr. później
2gl. 3d – kl. później
3gl. 4b – p.M. Frycie (sala gim.)
5gl. 2a – sala gimnastyczna (spotkanie)
6gl. 1b – p.M. Frycie (sala gimnastyczna)
7gl. 2c – p.K. Smus (cała klasa s. 6) j.ang z 8gl.
p.J. Hlauka
1,2gl. 3b – gr. później
3gl. 4a – czytelnia
4gl. 2a – praca samodzielna
5gl. 3d – sala gimnastyczna (spotkanie)
6gl. 2a – p.K. Smus (cała klasa s.6)
7gl. 2f – czytelnia
p.M. Mikołajczyk
1gl. bez zmian
2gl. 4a – p.T. Kuś (opieka)
3gl. 2e – p. T. Kuś (opieka)
4gl. 4bc – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 1e – czytelnia
6gl. 1cd – p.B. Piotrowska
7gl. 2b – czytelnia
Zmiana sal
2gl. 1a – do s. 6
3gl. 1g – do. s. 6
p.M. Matryba
1gl. 2c – gr. później
3gl. 2f – czytelnia
4gl. 4b – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 1ef – sala gimnastyczna (spotkanie)
6gl. 1c – p.B. Piotrowska
7gl. 2ab – p.T. Kuś (opieka)
Na 5gl. odbędzie się spotkanie dla klas 3 i 4 – Akademickie Inicjatywy
17.01.2024
Nieobecni: p.E. Angelus, ks. P. Sękowski, p.J. Hlauka, p.P.Wojciechowski (1-5gl. – wyjście z kl. 1b), p.M. Matryba
p.E. Angelus
2gl. 2a – p.A. Barwaśna (matematyka)
3gl. 3d – p.A. Szwankowska (j.polski z 8gl.)
4gl. 3d – p.M. Frycie
6gl. 2c – p.A. Zdunek (matematyka)
7gl. 4b – czytelnia
8gl. 3a – kl. zwolniona
ks.P. Sękowski
1gl. 3ab – kl. później
2gl. 2b – p.D. Szczepaniak (za 1b)
3gl. 1c – p.M. Mikołajczyk (za 1b)
5gl. 1e – gr. bez j.angielskiego zwolniona, pozostali czytelnia
6gl. 2e – czytelnia
7gl. p.B. Piotrowska (biologia z 8gl.)
8gl. 1b – kl. zwolniona
p.J. Haluka
2gl. 2f – gr. później
3gl. 2f – gr. później
4gl. 2a – czytelnia
5gl. 3b – czytelnia
6,7gl. 3d – gr. zwolniona
p.P. Wojciechowski
3gl. 2b – czytelnia
4gl. 2b – czytelnia
p.M. Matryba
1ef – p.M. Mikołajczyk (opieka)
2gl. 3ab – gr. później
4gl. 2f – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 2ab – p.T. Kuś (opieka)
7gl. 1g – p.T. Kuś (opieka)
16.01.2024 r.
Nieobecni: p.A. Szwankowska, p.P. Wojciechowski, p.E. Angelus, p.J. Hlauka
p.A. Szwankowska
5gl. 1b – kl. zwolniona
6gl. 3d – p.K. Matusiak
7gl. 1d – czytelnia
8gl. 2e – kl. zwolniona
p.P. Wojciechowski
2gl. 4b – czytelnia
3gl. 1b – gr. zwolniona
4gl. 1b – gr. zwolniona
5gl. 4a – gr. później
p.E.Angelus
1gl. 1b – czytelnia
3gl. 3a – p.A. Zdunek
4gl. 2c – p.A. Zdunek
6gl. 4b – p.M. Frycie
7gl. 2a – p.M. Frycie
8gl. 3d – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p.J. Hlauka
4gl. 3d – czytelnia
5gl. 4a – gr. później
6gl. 2f – czytelnia
7,8gl. 3b – gr. zwolniona
15.01.2024 r.
Nieobecni: ks.P. Sękowski, p.A. Szwankowska, p.P.Wojciechowski
ks. P. Sękowski
1gl. 1d – kl. później
2gl. 1e – czytelnia
3gl. 2b – p.A. Hofman (godz.wych. z wtorku 1gl.)
4gl. 2e – p.M. Frycie
5gl. 2c – p.M. Kruszyńska (przedsiębiorczość z 8gl.)
6gl. 1b – kl. zwolniona
7gl. 1c – p.K. Matusiak
8gl. 3ab – kl. zwolniona
p.A. Szwankowska
3gl. 1d – czytelnia
4gl. 1a – p.K. Matusiak
5gl. 1a – czytelnia, kl. 3d do s. 102
6gl. 3d – p.K. Matusiak
7,8gl. 1b – kl. zwolniona
p.P.Wojciechowski
5gl. 1b – kl. zwolniona
6gl. 4b – czytelnia
7gl. 4a – czytelnia
8gl. 4c – gr. zwolniona
Matura próbna z biologii dla kl. 4c, sala 4 (1-4gl.)
Zmiana sal:
1gl. 2c – do sali 02
4gl. 3a – do sali 103
12.01.2024 r.
Nieobecni: p.A. Małolepsza
1gl. 2f – kl. później
2gl. 1f – czytelnia
3gl. 3b – p.M. Frycie
4gl. 3d – czytelnia
5gl. 3c – czytelnia
6gl. 2d – czytelnia
8gl. 2b – kl. zwolniona
11.01.2024 r.
Nieobecni: p.A. Małolepsza
4gl. 2b – p.A. Zdunek (matematyka z 8gl.)
5gl. 4b – czytelnia
6gl. 3b – p.K. Matusiak
7gl. 3a – p. K. Matusiak
8gl. 1b – kl. zwolniona
Matura próbna z geografii dla kl. 4d odbędzie się w sali 04 (1-5gl.)
Zmiana sal:
2gl. 1d – sala za trybunami
3gl. 2a – sala 200, 4a do sali 5
4gl. 2f – sala za trybunami
5gl. 3b – sala 103
10.01.2024 r.
Nieobecni: p.A. Małolepsza
10.01.2024 r.
Nieobecni: p.A. Małolepsza, p.A. Stellert, ks. P. Sękowski
p.A. Małolepsza
2gl. 1g – p.M. Frycie
4gl. 4b – praca samodzielna
5gl. 3a – p.L. Zadka (zajęcia biblioteczne) kl. 1a do s. 205
6,7gl. 3b – p.K. Matusiak
8gl. 2b – kl. zwolniona
p.A. Stellert
2gl. 1f – praca samodzielna
3gl. 2f – czytelnia
4gl. 3a – praca samodzielna
5gl. 3c – praca samodzielna
6,7gl. 3d – czytelnia
8gl. 1a – gr. zwolniona
ks. P.Sękowski
1gl. 3ab – kl. później
2gl. 2b – p.L. Zadka (zajęcia biblioteczne)
3gl. 1c – p.M. Frycie
4gl. 1d – p.L. Zadka (zajęcia biblioteczne) kl. 1f do s. 102
5gl. 1e – p.M. Frycie (sala gim.)
6gl. 2e – p.M. Frycie
7gl. 2c – p.B. Piotrowska (biologia z 8gl.)
8gl. 1b – kl. zwolniona
09.01.2024 r.
Nieobecni: p.A. Małolepsza
1gl. 4b – kl. później
2gl. 1b – czytelnia
4gl. 3b – p.K. Matusiak
5gl. 3d – p.K. Matusiak
6gl. 3c – p.K. Matusiak
7gl. 2b – czytelnia
08.01.2024 r.
Nieobecni: p.A. Małolepsza, ks. P. Sękowski
p.A. Małolepsza
3,4gl. 4b – kl. później
5gl. 1g – czytelnia (kl. 3d do. 205)
6gl. 3b – p.K. Matusiak
7gl. 1d – p.M. Frycie
ks. P. Sękowski
1gl. 1d – kl. później
2gl. 1e – czytelnia
3gl. 2b – p.A. Hofman (godz.wych. z wtorku 1gl.)
4gl. 2e – p.M. Frycie
5gl. 2c – p.M. Kruszyńska (przedsiębiorczość z 8gl.)
6gl. 1b – czytelnia
7gl. 1c – czytelnia
8gl. 3ab – kl. zwolniona
05.01.2024 r.
Nieobecni: p.A. Małolepsza
1gl. 2f – kl. później
2gl. 1f – czytelnia
3gl. 3b – czytelnia
4gl. 3d – czytelnia
5gl. 3c – czytelnia
6gl. 2d – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
8gl. 2b – kl. zwolniona
04.01.2024 r.
Nieobecni: p.A. Małolepsza
4gl. 2b – p. A. Zdunek (matematyka z 8gl.)
5gl. 4b – p.L. Lapacińska-Sobanek (cała klasa)
6gl. 3b – p.M. Frycie
7gl. 3a – p.K. Matusiak
8gl. 1b – kl. zwolniona
03.01.2024 r.
Nieobecni: ks. P. Sękowski
1gl. 3ab – czytelnia
2gl. 2b – czytelnia
3gl. 1c – czytelnia
4gl. 1d – czytelnia, kl. 1f – do s. 102
5gl. 1e – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
6gl. 2e – czytelnia
7gl. 2c – czytelnia
8gl. 1b – kl. zwolniona
22.12.2023 r.
Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.E. Talar, p.A.Stellert, p.M. Opora
p.D. Błaszczyk
2gl. 2c – czytelnia
3gl. 4a – p.A.Barwaśna (matematyka z 1gl.)
4gl. 3a – p.M. Kruszyńska (przedsiębiorczość z 1gl.)
5gl. 4c – kl. później
7gl. 1c – p.B. Piotrowska (biologia z 8gl.)
8gl. 4c – kl. zwolniona
p.A. Stellert
5gl. 2f – czytelnia
6gl. 3a – czytelnia
7,8gl. 1a – gr. zwolniona
p.E. Talar
1gl. 1e – gr. później
2gl. 1e – czytelnia
4gl. 1d – gr. zwolniona
5gl. 1e – p.M. Frycie
6gl. 3a – czytelnia
7,8gl. 3b – gr. zwolniona
p.M. Opora
1,2gl. 2b – gr. później
3gl. 2d – czytelnia
4gl. 1c – czytelnia
p.A. Zdunek
3gl. 1d – gr. bez j.angielskiego zwolniona, pozostali czytelnia
4gl. 1g – czytelnia
5gl. 3b – p.K. Matusiak
6gl. 4c – p.M. Frycie (praca klasowa)
7gl. 2b – czytelnia
8gl. 4d – kl. zwolniona
21.12.2023 r.
Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.E. Talar, p.A. Stellert
p.D. Błaszczyk
1gl. 4c – kl. później
2gl. 1g – czytelnia, kl. 1a do s.107
3gl. 2c – czytelnia, kl. 1g do s. 107
4gl. 4a – czytelnia, kl. 1c do s. 107
6gl. 3a – praca samodzielna
p.E.Talar
1,2gl. 3b – gr. później
5gl. 4c – gr. zwolniona
6,7gl. 1f – czytelnia
8gl. 1e – gr. zwolniona
p.A. Stellert
5gl. 3d – czytelnia
6gl. 3c – czytelnia
7,8gl. 1f – gr. zwolniona
9gl. 3c – gr. zwolniona
20.12.2023 r.
Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.E. Talar
p.D. Błaszczyk
4,5gl. 4a – kl. później
6gl. 3a – p.K. Matusiak
7gl. 3a – p.M. Gotfryd (wos z 9gl. w czwartek)
8gl. 1g – gr. zwolniona
9gl. 4a – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p.E. Talar
1gl. 1d – gr. później
2gl. 1f – czytelnia
3,4gl. 3a – czytelnia
5gl. 3b – czytelnia
6gl. 1e – gr. zwolniona
7gl. 4c – czytelnia
Zmiana sal:
4gl. 1a do s. 107; 1f do s.05
5gl. 1a do s. 107
19.12.2023 r.
Nieobecni: p.D.Błaszczyk, p.E. Talar
p.D. Błaszczyk
1gl. 1c – kl. później
2gl. 1g – czytelnia
3gl. 1g – p.A. Świątek (wos z 1gl.), gr. 2 czytelnia
4gl. 3a – p.K. Matusiak
7gl. 1c – czytelnia
8gl. 4a – kl. zwolniona
p.E. Talar
6gl. 1d – czytelnia
7,8gl. 3b – gr. zwolniona
9gl. 1e – gr. zwolniona
18.12.2023 r.
Nieobecni:p.E. Talar, p.D.Błaszczyk
p.E.Talar
1,2gl. 3b – gr. później
3gl. 1e – praca samodzielna
5gl. 1f – gr. zwolniona
6,7gl. 3a – gr. zwolniona
8gl. 4c – gr. zwolniona
p.D. Błaszczyk
2gl. 2c – czytelnia
3gl. 2c – czytelnia
4gl. 1g – czytelnia, 3c do s. 107
5gl. 3a – p.K. Matusiak (gr. bez j.angielskiego i religii zwolniona)
6gl. 1g – p.M. Frycie (sala gimnastyczna), gr. j. francuskiego do s. 107
7gl. 4c – sala gimnastyczna (koncert)
8gl. 1c – kl. zwolniona
9gl. 4a – kl. zwolniona
15.12.2023 r.
Nieobecni: p.J. Brożyńska, p.T.Kuś, p.E. Talar
p.J. Brożyńska
1gl. 2d – kl.później
2gl. 3d – p.L. Zadka
3gl. 2e – p.L. Zadka
4gl. 3c – p.L. Zadka
5gl. 1g – czytelnia
7gl. 2a – czytelnia
8gl. 1g – gr. zwolniona
p.T. Kuś
1gl. 1a – gr. później
3gl. 3c – p.R. Wojciechowski (opieka)
4gl. 2a – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 2ef – p.M. Matryba (opieka)
7gl. 1g – gr. zwolniona
p.E. Talar
1gl. 1e – czytelnia
2gl. 1e – czytelnia
4gl. 1d – gr. zwolniona
5gl. 1e – p.M. Frycie
6gl. 3a – p.L. Zadka
7,8gl. 3b – gr. zwolniona
14.12.2023 r.
Nieobecni: p.E.Chlebicz, p.E. Angelus, p.A. Zdunek (wycieczka z kl. 2a), p.D. Szczepaniak (wycieczka z 3d) p.J. Brożyńska, p.J. Hlauka, p.M. Mikołajczyk, p. T. Kuś
p.E.Chlebicz
1gl. 1a – gr. później
2gl. 2c – p.M.Frycie (cała klasa s.6)
3gl. 4c – czytelnia, kl. 1g do s. 103
5gl. 4a – p.A. Stellert (za 3d)
6gl. 1f – czytelnia
7gl. 2f – gr. zwolniona
8gl. 1f – gr. zwolniona
p.E. Angelus
1gl. 4b – kl. później
3gl. 4b – p.B. Piotrowska (za 3d)
6gl. 1b – p.M. Kruszyńska (za 3d)
7gl. 2c – p.K. Smus (za 2a)
p.A. Zdunek
1gl. 1g – kl. później
2gl. 4c – czytelnia, kl. 1a do s. 103
3gl. 1d – p.M. Frycie (s.4)
5,6gl. 4d – kl. zwolniona
7gl. 3b – kl. zwolniona
8gl. 2b – kl. zwolniona
p.J. Brożyńska
1gl. 4d – p.A. Hofman (j.polski z 8gl.) s. 204
2gl. 1d – p.R. Wojciechowski (za 4d)
4gl. 2f – p.M.Gotfryd (HiT z 8hl.)
7gl. 2d – p. Kruszyńska (za 3d)
p.J. Hlauka
1,2gl. 3b – gr. później
3gl. 4a – czytelnia
7gl. 2f – gr. zwolniona
p.D. Szczepaniak
2gl. 2c – p.M. Frycie (cała klasa s. 6)
3gl. 4d – praca samodzielna
4gl. 4d – gr.zwolniona
5gl. 2d – czytelnia
9gl. 1c – gr. zwolniona
p.M. Mikołajczyk
1gl. 2d – gr.później
2gl. 4a – p.M.Matryba
3gl. 2e – p.M. Matryba (opieka)
4gl. 4bc – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 1e – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 1cd – p.K. Matusiak (s.200))
7gl. 2b – gr. zwolniona
p.T.Kuś
1gl. 1f – kl. później
2gl. 4a – p.M. Matryba
3gl. 2ef – p. M. Matryba (opieka)
4gl. 4c – czytelnia
5gl. 1f – czytelnia
6gl. 1d – p.K. Matusiak (s.200)
Zmiana planu dla kl. 4d
1gl. j.polski
2gl. j.polski
3gl. j.angielski
4gl. j.angielski
13.12.2023 r.
Nieobecni: p.A. Barwaśna, p.K. Smus (wycieczka z kl. 2d i 2e) p.J. Brożyńska, p.J. Hlauka, p.M. Mikołajczyk
p.A. Barwaśna
3gl. 1f – p.M. Kruszyńska (za 2d)
4gl. 3c – p.A. Świątek (za 2d)
7gl. 4a – p.M. Pipia (za 2e)
8gl. 2f – kl. zwolniona
p.K. Smus
1gl. 1d – gr. później
2gl. 2c – praca samodzielna
3gl. 2c – p.D. Kanturska (za 2e)
4gl. 2a – p.M. Frycie (cała klasa, sala gim)
p.J. Brożyńska
1gl. 4d – kl. później
5gl. 3d – p.M. Kruszyńska (za 2e)
6gl. 1g – ks. P. Sękowski (za 2e)
7gl. 1f – p.K. Sowińska (za 2d)
p.J. Hlauka
2,3gl. 2f – gr. później
4gl. 2a – p.M. Frycie (cała klasa, sala gim)
5gl. 3b – p.M. Frycie
6gl. 3d – czytelnia
7gl. 3d – czytelnia
p.M. Mikołajczyk
1gl. 1e – gr. później
2gl. 3a – gr. bez religii później, pozostali p.M. Matryba (opieka)
3gl. 1b – p.R. Wojciechowski (opieka)
5gl. 2b – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 4a – p.T. Kuś (opieka)
Zmiany sal
4gl. 1f – do sali 02
5gl. 1a do
12.12.2023 r.
Nieobecni: p.M. Mikołajczyk, p.M. Frycie (wycieczka z kl. 3a i 3b), p. J. Hlauka, p.J. Brożyńska
p.M.Mikołajczyk
3gl. 1cd – p.K. Sowińska (za 3b)
4gl. 1e – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 4bc – p.A. Świątek (za 3b)
7gl. 2d – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p.J. Hlauka
4gl. 3d – p.D. Błaszczyk (za 3a)
5gl. 4a – czytelnia
6gl. 2f – p.R. Wojciechowski (za 3b)
p.J. Brożyńska
2gl. 2e – p.M. Gotfryd (za 3a)
3gl. 2d – p.E. Angelus (za 3a)
4gl. 2f – p.A. Małolepsza (za 3b)
7gl. 3d – p.E. Talar (za 3b)
8gl. 1d – kl. zwolniona
11.12.2023 r.
Nieobecni: p.M. Kruszyńska (wycieczka z kl. 2f), p.J. Hlauka
p.M. Kruszyńska
1gl. 1e – kl. później
2gl. 2e – p.A.Stellert (za 2f)
3gl. 1c – p.A.Janiak (za 2f)
4gl. 1f – p.A. Janiak (za 2f)
6gl. 1c – p.M. Gotfryd (HiT z środy z 1gl.)
8gl. 2c – kl. zwolniona
p.J. Hlauka
2,3gl. 3b – czytelnia
4gl. 3d – praca samodzielna
6gl. 2a – gr.zwolniona
7gl. 4a – czytelnia
08.12.2023 r.
Matura próbna z języka angielskiego dla klas 4. w godz. 9:00 – 11:00
Klasy 4. przychodzą do szkoły na godz. 8.00 (1gl. bez zmian) Po maturze próbnej lekcje zgodnie z planem
Matura odbędzie się w salach: 02, 4, 106,202
08.12.2023
Nieobecni: p.M.Gławenda, p.A. Janiak, p. M. Woźniak-Pipia
p.M. Gławenda
1gl. 2c – kl. później
2gl. 2d – czytelnia
3gl. 2a – czytelnia
4gl. 2f – p.W. Bartosińska
5gl. 2e – p.W. Bartosińska
6gl. 1e – p.W. Bartosińska
8gl. 1c – p.W. Bartosińska
p. A. Janiak
1gl. 1f – kl. później
2gl. 2f – p. M. Gotfryd
3gl. 1e – p. E. Angelus
4gl. 2d – czytelnia
p. M. Woźniak-Pipia
6gl. 2c – czytelnia
7gl. 3c – kl. zwolniona
8gl. 2e – kl. zwolniona
Zmiana sal:
Sala 106
2gl. 2f – wyjście
3gl. 1g – wyjście
4gl. 2d – czytelnia
Sala 02
2gl. 2a – sala za trybunami
3gl. 1g – sala za trybunami
4gl. 1e – wyjście
Sala 4
2gl. 2d – czytelnia
3gl. 2a – czytelnia
Sala 202
2gl. 1c – sala gim.
3gl. 2c – wyjście poza szkołę
4gl. 1a – sala za trybunami
07.12.2023 r.
Matura próbna z matematyki dla klas 4. w godz. 9:00 – 12:00
Klasy 4. przychodzą do szkoły na godz. 8.00 (1gl. bez zmian) Po maturze próbnej lekcje zgodnie z planem
Matura odbędzie się w salach: 05, 4, 106, 107, 200 i 204
Nieobecni: p. P. Wojciechowski, p. M Mikołajczyk (wycieczka z kl. 1b), p. A.Hofman, p. K.Kurowska, p. R.Wojciechowski (wycieczka z kl. 2b i 2c), p. T. Kuś, p. L. Zadka (wycieczka z kl. 1f) p. A. Janiak, p.M. Gławenda, p. M. Pipia
p.P. Wojciechowski
6,7gl. 4b – gr. zwolniona
p.M. Mikołajczyk
1gl. 2d – gr. później
3gl. 2e – p. M. Matryba (opieka)
5gl. 1e – p. M. Matryba (opieka)
6gl. 1cd – p. M. Matryba (opieka)
p. A. Hofman
1,2gl. 2a – kl. później
3gl. 3b – p. K. Owczarek (za 1b) s.6
4gl. 3b – p. A. Zdunek s.205
7,8gl. 4d – kl. zwolniona
p. K. Kurowska
5gl. 3b – p.A. Świątek (za 2c) s. 04
7gl. 1e – p.E.Talar (gr. j.angielskiego z 8gl.), pozostali zwolnieni
p.R. Wojciechowski
1gl. 2d – gr. później
4gl. 2e – praca samodzielna
6gl. 3c – p.E. Chlebicz (za 1f) s.04
p.T. Kuś
3gl. 2ef – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 1d – p.E. Angelus (za 1b) s.6
7gl. 2a – p.M. Matryba (opieka)
p.M. Gławenda
2gl. 2d – kl. później
3gl. 3d – p.D. Błaszczyk (za 2c) s. 02
7gl. 2e – p.W. Bartosińska
8gl. 3c – p.W. Bartosińska
p.A. Janiak
1gl. 2f – kl. później
2gl. 1e – p.E. Chlebicz (za 2c) s.102
3,4gl. 2d – p.A.Szwankowska (j.polski)
p.M.Pipia
5gl 3c – kl. później
8gl. 2e – kl. zwolniona
Zmiana sal
2gl. 1g do s. 02
3gl. 2c do s. 202
4gl. 1a do s. 6
5gl. 2e do s. 205
06.12.2023 r.
Matura próbna z języka polskiego dla klas 4. w godz. 9:00 – 13:00
Klasy 4. przychodzą do szkoły na godz. 8.50, wyjątkowo kl. 4d na 1gl. (geografia bez zmian)
Po maturze próbnej klasy 4 są zwolnione.
Klasa 4a – s. 205
Klasa 4b – s. 106
Klasa 4c – s. 02
Klasa 4d – s. 05
Nieobecni: p. A. Szwankowska, p.K. Smus (wycieczka z kl. 1a), p.K. Sowińska, p.M. Matryba (wycieczka z kl. 1c), p.A. Świątek, p.A.Stellert (wycieczka z kl. 1d), p.E. Talar, p.M.Kruszyńska (wycieczka z kl. 1e), p.A. Małolepsza, p.A. Barwaśna (wycieczka z kl. 1g), p.A.Janiak, p.M. Gławenda, p.M. Pipia
p. A. Szwankowska
8gl. 3d – kl. zwolniona
p. K. Smus
2,3gl. 2c – p.K. Kurowska (cała klasa s. 103)
4gl. 2a – p.J. Hlauka (cała klasa s. 4)
5gl. 2e – ks.P. Sękowski (za 1e) S4 (za trybunami)
6gl. 2d – gr. zwolniona
7gl. 2e – p. D. Łajs (za 1a)
p.K. Sowińska
5gl. 2f – czytelnia
7gl. 2d – kl. zwolniona
p. A. Świątek
1gl. 2a – kl. później
2gl. 3d – gr. bez religii później, pozostali czytelnia
3gl. 3b – p. A. Zdunek (matematyka) za 1d s. 102
4gl. 2d – p. D. Szczepaniak (za 1g) s. 04
7gl. 2a – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
8gl. 2d – kl. zwolniona
p.A. Stellert
2gl. 1f – p.D. Danielewski (za 1a) cała klasa
3gl. 2f – p.J. Hlauka (cała klasa s.04)
4gl. 3a – czytelnia
5gl. 3c – praca samodzielna
6,7gl. 3d – gr. zwolniona
8gl. 1a – gr. zwolniona
p.E. Talar
2gl. 1f – p.D. Danielewski (za 1a) cała klasa
3gl. 3a – p.D. Danielewski (za 1g)
4gl. 3a – czytelnia
5gl. 3b – gr. zwolniona
p.A. Małolepsza
5gl. 3a – p.D. Błaszczyk (za 4a) s. 4 j.polski z 7gl., na 7gl. p.E. Angelus (matematyka z 8gl)
6,7gl. 3b – kl. zwolniona
8gl. 2b – kl. zwolniona
p.A. Barwaśna
1gl. 2e – kl. później
3gl. 1f – p.R. Wojciechowski (za 1a) sala gim.
4gl. 3c – ks. P. Sękowski (za 1d) s.102
5gl. 2d – gr. beż j.ang zwolniona, pozostali czytelnia
7gl. 4a – kl. zwolniona
8gl. 2f – kl. zwolniona
p.M. Kruszyńska
2gl. 3c – czytelnia
3gl. 2d – czytelnia
5gl.2e – ks. P. Sękowski (za 1e) s. 4
6gl. 2b – p.M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 3c – p.D. Szczepaniak (za 1a)
8gl. 2e – gr. zwolniona
p.A. Janiak
1gl. 2d – kl. później
7gl. 2f – kl. zwolniona
8gl. 1f – kl. zwolniona
9gl. 4b – kl. zwolniona
p.M. Gławenda
2gl. 2e – kl. później
6gl. 3c – p.D. Łajs (za 1g)
8gl. 2c – kl. zwolniona
p.M.Matryba
1gl. 1f – gr. później
2gl. 3ab – p.R. Wojciechowski (opieka)
4gl. 2f – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 2ab – p.M. Mikołajczyk (opieka)
p.M. Pipia
1gl. 2c – czytelnia
3gl. 3c – p.U. Świniarska
4gl. 2c – p.U. Świniarska
7,8gl. 2e – gr. zwolniona
05.12.2023 r.
Nieobecni: p.A. Janiak, p.M. Gławenda
p.A. Janiak
1,2gl. 1f – kl. później
3gl. 4b – p.A. Małolepsza (fizyka z 1gl.)
4gl. 4b – czytelnia
5,6gl. 1e – czytelnia
7gl. 4b – kl. zwolniona
p.M. Gławenda
3gl. 2e – czytelnia
6gl. 2c – p.K. Kurowska (geografia z 1gl.)
7gl. 2f – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
8gl. 2a – kl. zwolniona
04.12.2023 r.
Nieobecni: p.J. Brożyńska, p.A. Janiak
p.J. Brożyńska
4gl. 4d – kl. później
5gl. 1d – p.M. Kruszyńska (edb z 8gl. w czwartek)
6gl. 2d – czytelnia, kl. 1g do s.04
7gl. 3d – kl. zwolniona
p.A. Janiak
3gl. 2f – czytelnia
4gl. p.A. Barwaśna (matematyka z 5gl.)
8gl. 4b – kl. zwolniona
9gl. 2d – kl. zwolniona
Olimpiada o Afryce – godz. 10:40 – 12:10. sala 04 (klasa 1d na 5gl. do s. 205 a kl. 1g – łącznik)
01.12.2023 r.
Nieobecni:p. K. Kurowska, p.P. Wojciechowski
p.K. Kurowska
2gl. 2b – czytelnia
3gl. 2c – czytelnia
5,6gl. 4d – grupa później
7,8gl. 2c – gr. zwolniona
p.P. Wojciechowski
1gl. 1g – gr. później
2gl. 1g – czytelnia
3,4gl. 1b – czytelnia
5gl. 4a – czytelnia
6gl. 3b – czytelnia
7gl. 4b – czytelnia
8gl. 3b – gr. zwolniona
30.11.2023 r.
Nieobecni:p. K. Kurowska, p.P. Wojciechowski
p.K. Kurowska
1,2gl. 2b – gr. później
3gl. 4d – praca samodzielna
4gl. 2c – p.E. Angelus (cała klasa s. 200) matematyka z 7gl., na 7gl. j.angielski z 8gl. (gr.p.K. Smus)
5gl. 3b – p.M. Frycie
7gl. 1e – p.K. Matusiak
p.P. Wojciechowski
1,2gl. 1b – gr. później
3gl. 4a – czytelnia, kl. 1g – do s. 200
4gl. 2c – p.E. Angelus (cała klasa s. 200) matematyka z 7gl., na 7gl. j.angielski z 8gl. (gr.p.K. Smus)
5gl. 4c – gr. zwolniona
6,7gl. 4b – gr. zwolniona
8gl. 2c – gr. zwolniona
29.11.2023
Nieobecni:p. K. Kurowska, p.P. Wojciechowski
p.A. Świątek i p.M. Gotfryd (4-6gl.) – wyście z kl. 2a i 3a na wykład
p.K. Kurowska
1gl. 2b – kl. później
2,3gl. 2c – czytelnia
4gl. 2b – p.K. Smus (za 2a)
p.P. Wojciechowski
1gl. 1b- gr. później
2gl. 1b – czytelnia
3gl. 2b – czytelnia
4gl. 2b – p.A. Stellert (za 3a)
6gl. 1b – czytelnia
7gl. 4c – czytelnia
8gl. 4b – czytelnia
p.A.Świątek
1gl. 2a – p.D. Kanturska (fizyka z 6gl.)
2,3gl. bez zmian
4gl. 2d – p.E. Talar (za 3a)
5gl. 1g – p.T. Kuś (za 2a)
6gl. 1a – p.D. Kanturska (fizyka z 1gl.), (kl. 1a na 1gl. historia z 6gl.)
7,8gl. – bez zmian
p.M. Gotfryd
1,3gl. bez zmian
4gl. 4d – p.J. Hlauka (za 2a)
5gl. 1f – p.A. Małolepsza (za 3a)
6gl. 2f – p.A. Barwaśna (matematyka z 8gl.)
8gl.- bez zmian
28.11.2023 r.
Nieobecni: p.K. Kurowska, p.P. Wojciechowski
p.K. Kurowska
1gl. 2c – kl. później
3,4gl. 2b – czytelnia
5gl. 2c – p.M. Frycie
7gl. 4d – czytelnia
8gl. 1c – kl. zwolniona
p. P. Wojciechowski
2gl. 4b – czytelnia
3,4gl. 1b – czytelnia
5gl. 4a – gr. później
27.11.2023
Nieobecni: p.T. Kuś, p. R. Wojciechowski, p.M. Matryba, p.L.Zadka (wyjście z kl. 1f i 3c), p.K.Kurowska, p.A. Paroń
p.T. Kuś
1gl. 1g – gr. później
2gl. 1a – gr. później
4gl. 1d – p. M. Kruszyńska (za 1f) s. 103
5gl. 4c – p.M. Gławenda (za 3c) s. 4
6gl. 4ad – p.A.Barwaśna (za 3c)
8gl. bez zmian
p.R. Wojciechowski
2gl.1ab- 1a-gr. później 1b- czytelnia
3gl. 3d – p. M. Frycie
5gl. 4a – gr. później
6gl. 4d – p.M. Mikołajczyk (opieka)
7,8gl. bez zmian
p.M. Matryba
1gl. 1g – gr. później
3gl. 3d – p.M. Frycie
4gl. 1c – p.M. Mikołajczyk (opieka)
5gl. 4b – gr. później
p.K.Kurowska
1gl.1a – kl.później
2gl. 2b – p. A. Barwaśna (za 1f)
3gl. 1b – p.K. Sowińska (za 1f) s. 202
4gl. 2c – czytelnia
5gl. 2b – p.E. Talar (za 1f)
6gl. 2b – czytelnia
8gl. 4d – czytelnia
p.P. Wojciechowski
5gl. 1b – p.A. Stellert (za 1f)
6gl. 4b – czytelnia, kl. 1g – do s. 05
7gl. 4a – czytelnia
8gl. 4c – czytelnia
p.A. Paroń
1gl. 2e – p.A. Barwaśna (za 1f)
2gl. 2f – czytelnia
3gl. 3b – czytelnia
4gl. 2b – czytelnia
24.11.2023 r.
Nieobecni: p. A. Paroń, p.P. Wojciechowski, p. B. Sowizdrzał, p. A. Małolepsza
p. A. Paroń
1gl. 2b – gr. później
2gl. 2e – czytelnia
3gl. 2f – p.L. Lapacińska-Sobanek (za 1b)
4gl. 3b – p.A. Bielecka
p. P. Wojciechowski
1gl. 1g – gr. później
2gl. 1g – czytelnia
5gl. 4a – czytelnia
6gl. 3b – czytelnia
7-8gl. bez zmian
p.B. Sowizdrzał
5gl. 1c – p. A. Szwankowska (1b)
6gl. 1c – p. M. Kruszyńska (za 1b)
7,8gl. 1e – kl. zwolniona
p.A. Małolepsza
1gl. 2f – kl. później
2gl. 1f – p.E. Angelus (za 1b)
3gl. 3b – p. K. Matusiak
4gl. 3d – p.K. Matusiak
5gl. 3c – p.K. Matusiak
6gl. 2d – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
8gl. 2b – kl. zwolniona
Kl. 3a – 1gl. godzina wychowawcza
Kl. 1b – wyjście do 15BWD
23.11.2023 r.
Nieobecni: p.A. Małolepsza, p.K. Owczarek, p.K. Kurowska, p. P. Wojciechowski
p.A. Małolepsza
4gl. 2b – p.A. Zdunek (matematyka z 8gl.)
5gl. 4b – czytelnia
6gl. 3b – p.K. Matusiak
7gl. 3a – p.K. Matusiak
8gl. 1b – kl. zwolniona
p.K. Owczarek
2gl. 4b – czytelnia, kl. 1a do s. 02
3gl. 1b – p.M.Frycie
4gl. 1e – p.M. Frycie
p.K. Kurowska
1,2gl. 2b – gr. później
3gl. 4d – praca samodzielna
4gl. 2c – p. K. Matusiak (cała klasa s. 200)
5gl. 3b – p.M. Frycie
7gl. 1e – gr. bez j. angielskiego zwolniona. pozostali czytelnia
p.P. Wojciechowski
1,2gl. 1b – czytelnia
3gl. 4a – p.J. Hlauka (cała klasa s. 200)
4gl. 2c – p. K. Matusiak (cała klasa s. 200)
5gl. 4c – gr. zwolniona
6,7gl. 4b – gr. zwolniona
8gl. 2c – gr. zwolniona
22.11.2023 r.
Nieobecni: p. M. Mikołajczyk, p.K. Owczarek, p.A. Małolepsza
p.M. Mikołajczyk
1gl. 1e – gr. później
2gl. 3a – p.M. Matryba (opieka)
3gl. 1b – p.R. Wojciechowski (opieka)
4gl. 2e – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 2b – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 4a – p.T. Kuś (opieka)
p.K. Owczarek
2gl. 1e – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia
3gl.4b – kl. później
4gl. 1b – p.M. Frycie
p.A. Małolepsza
2gl. 1g – p.K. Matusiak
4gl. 4b – kl. póżniej
5gl. 3a – p.M. Frycie
6gl. 3b – p. M. Frycie (godzina wychowawcza z 8gl.)
7gl. 3b – kl. zwolniona
8gl. 2b – kl. zwolniona
17.11.2023
Nieobecni: p.W. Bartosińska
3gl. 1f – p.A. Barwaśna (matematyka z 4gl.)
16.11.2023
Nieobecni: p.W. Bartosińska, p.M. Kruszyńska
p.W. Bartosińska
1gl. 1d – kl. później
3gl. 2b – p.M. Frycie
p.M. Kruszyńska
4gl. 3d – p.K. Matusiak
5gl. 2f – czytelnia
6gl. 3d – czytelnia
7gl. 3d – gr. zwolniona
8gl. 1d – kl. zwolniona
9gl. 3c – gr. zwolniona
14.11.2023
Nieobecni: p. A. Szczepaniak-Zdunek, p.W. Bartosińska
p.A. Szczepaniak-Zdunek
2gl. 3b – czytelnia
5gl. 1d – czytelnia
6gl. 4c – czytelnia
7gl. 4c – czytelnia
8gl. 2b – kl. zwolniona
9gl. 4d – kl. zwolniona
p.W. Bartosińska
3gl. 1a – czytelnia
4gl. 1g – czytelnia
5gl. 2b – p.M. Frycie
13.11.2023
Nieobecni: p. M. Mikołajczyk, p. A.Szczepaniak-Zdunek
p.M.Mikołajczyk
2gl. 1b – p.R. Wojciechowski (opieka)
4gl. 1cd – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 4bc – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 4a – p.T. Kuś (opieka)
p.A.Szczepaniak-Zdunek
1gl. 2b – kl. później
3gl. 1g – p.M.Frycie
4gl. 4c – p.M. Frycie
5gl. 3b – p.K. Matusiak
6gl. 1d – p.M. Frycie
7gl. 4d – p.K. Matusiak
8gl. 1g – gr. zwolniona
O godz. 10:00 w sali 200 Olimpiada Informatyczna
3gl. 3a – czytelnia
4gl. 2d s. 103
10.09.2023 r.
Nieobecni: p. M. Mikołajczyk, p.D. Szczepaniak, p.A. Szwankowska
p.M. Mikołajczyk
1gl. 1b – gr. później
2gl. 3a – gr. póżniej
4gl. 2b – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 2d – p.R. Wojciechowski (opieka)
6gl. 2e – p.T. Kuś (opieka)
p.D. Szczepaniak
1gl. 1c – gr. później
2gl. 1g – czytelnia
4gl. 1d – gr. zwolniona
p.A. Szwankowska
1gl. 3d – kl. później
2gl. 1d – p.A. Świątek (HiT z 1gl.)
3gl. 1a – czytelnia
4gl. 2e – p.K. Smus (godzina wychowawcza z 1gl.)
5gl. 1b – czytelnia
6gl. 1a – p. M. Frycie
09.11.2023 r.
Nieobecni: p.M. Mikołajczyk. p.D. Szczepaniak, p.A. Szwankowska
p.M. Mikołajczyk
1gl. 2d – gr. później
2gl. 4a – p.T. Kuś (opieka)
3gl. 2e – gr. później
4gl. 4bc – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 1e – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 1cd – p.M. Matryba (opieka)
7gl. 2b – p.M. Matryba (opieka)
p.A. Szwankowska
1,2gl. 2e – kl. później
5gl. 1a – kl. zwolniona
p.D. Szczepaniak
2gl. 2c – praca samodzielna
3gl. 4d – praca samodzielna
4gl. 4d – praca samodzielna
5gl. 2d – praca samodzielna
6gl. 3d – czytelnia
7gl. 3d – gr. zwolniona
8gl. 1c – gr. zwolniona
08.11.2023 r.
Nieobecni: p. D. Szczepaniak, p. A. Szwankowska, p.A. Małolepsza
p.D. Szczepaniak
1gl. 2c – gr. później
2gl. 1b – czytelnia
4gl. 1g – czytelnia
6gl. 2d – czytelnia
7gl. 1a – czytelnia
8gl. 1g – gr. zwolniona
p.A. Szwankowska
2gl. 1d – p.M. Frycie
4gl. 1a – p.M. Frycie
5gl. 1a – p.M. Frycie
8gl. 3d – kl. zwolniona
p.A. Małolepsza
6gl. 3b – p.M. Frycie (godzina wychowawcza z 8gl.)
07.11.2023
Nieobecni: p. D. Szczepaniak, p. A. Szwankowska, p.P. Wojciechowski
p.P. Wojciechowski
2gl. 4b – czytelnia
3,4gl.1b – gr. zwolniona
5gl. 4a – gr. później
p. D. Szczepaniak
1gl. 1d2- grupa później
2gl. 1d1- czytelnia
3gl. 3d2- czytelnia
4gl. 3d1- czytelnia
7gl. 4d1- czytelnia
8gl. 4d2- czytelnia
p. A. Szwankowska
5gl. 1b- klasa zwolniona
6gl. 3d- p. K. Matusiak
7gl. 1d- p. M. Frycie
8gl. 2e- klasa zwolniona
06.11.2023 r.
Nieobecni: p.A. Szwankowska, p.D. Szczepaniak
p.A. Szwankowska
3gl. 1d – p.M. Frycie
4,5gl. 1a – p.M. Frycie
6gl. 3d – p. K. Matusiak
7gl. 1b – kl. zwolniona
p.D. Szczepaniak
1gl. 1b – gr. później
2gl. 1d – czytelnia
3gl. 2d – czytelnia
5gl. 3d – p.K. Matusiak
6gl. 1g – praca samodzielna
7gl. 1a – czytelnia
8gl. 2d – czytelnia
03.11.2023 r- Wyjście do Teatru na seans filmu ,,Chłopi”
Zbiórka o godzinie 8:00 pod szkołą
Seans o godzinie 8:30- zbiórka pod szkołą o godzinie 8:00- klasa 1a, 1d,1g, 2a, 2b, 2d, 2e, 3c, 3d
Wyjście o godzinie 8:00
1a- p. T. Kuś
1d- p. A. Świątek
1g- p. L. Zadka
2a- p. E. Chlebicz
2b- p. M. Opora
2d- p. J. Brożyńska
2e- p. K. Smus
3c- p. M. Gotfryd
3d- p. A. Świątek
Seans o godzinie 11:00- zbiórka pod szkołą o godzinie 10:30- klasa 2c, 2f, 3a, 3b, 4a, 4b, 4c, 4d
2c- p. K. Kurowska
2f- p. M. Kruszyńska
3a- p. A. Mielczarek- Hofman
3b- p. M. Frycie
4a- p. D. Błaszczyk
4b- zbiórka pod Teatrem – p. J. Hlauka (od 5 godziny lekcyjnej)
4c- zbiórka pod Teatrem – p. L. Zadka
4d- zbiórka pod Teatrem – p. L. Lapacińska- Sobanek ( od 5 godziny lekcyjnej)
Nieobecni: p. A. Szwankowska, p. D. Szczepaniak
p. A. Szwankowska
1gl. 3d- kino
2gl. 1d- kino
3gl. 1a- kino
4gl. 2e- kino
5gl. 1b- p. M. Gotfryd za 3a
6gl. 1a- p. M. Pipia (za 2c)
p. D. Szczepaniak
1gl. 1c- grupa później
2gl.1g- kino
4gl. 1d- kino
p. A. Mielczarek- Hofman (wyjście do kina z 3a)
5gl. 2b- p. A. Zdunek (za 3b)
6gl. 2a- p. E. Chlebicz (za 4b)
p. A. Świątek (wyjście do kina z 1d)
4gl. 1e- p. K. Sowińska ( za 1a)
p. E. Chlebicz (wyjście do kina z 2a)
1gl. 1e- grupa później
p. M. Opora (wyjście do kina z 2b)
4gl. 1c- p. E. Talar (za 1d)
p. M. Gotfryd ( wyjście do kina z 3c)
3gl. 3a – p. M. Gławenda (za 2a) biologia
p. M. Kruszyńska (wyjście do kina z 2f)
6gl. 1b- p. P. Wojciechowski (za 3b)
02.10.2023 r.
Nieobecni:p.A. Szwankowska, p. D. Szczepaniak, p.A.Janiak
p. A. Szwankowska
1,2gl. 2e – kl. później
5gl. 1a – kl. zwolniona
p.D. Szczepaniak
2gl. 2c – czytelnia
3,4gl. 4d – czytelnia
5gl. 2d – czytelnia
6gl. 3d – czytelnia
7gl. 3d – gr. zwolniona
8gl. 1c – gr. zwolniona
p.A.Janiak
1gl. 2f – kl.później
2gl. 1e – p.M. Frycie
3gl. 2d – p.A. Barwaśna (godzina wychowawcza z 8gl.)
4gl. 2d – p.K. Matusiak
27.10.2023 r.
Nieobecni: p.M. Gławenda, p.D. Błaszczyk, p.A. Paroń, p.E.Angelus, p.K. Smus
p.M.Gławenda
1gl. 2f – p.M. Frycie (spr. z matematyki)
2gl. 2c – p.M. Frycie
4gl. 2d – p.M. Frycie
5gl. 2e – p.J. Brożyńska (geografia z 3gl.)
6gl. 1e – p.K. Matusiak
8gl. 1c – kl. zwolniona
p. D.Błaszczyk
3gl. 4a – p. K. Matusiak
4gl. 3a – p.M. Kruszyńska (przedsiębiorczość z 1gl.)
6gl. 2c – gr. bez j. angielskiego zwolniona (pozostali czytelnia)
7gl. 1c – kl. zwolniona
8,9gl. 4c – kl. zwolniona
p.A. Paroń
1gl. 2b – gr. później
2gl. 2e – gr. później
3gl. 2f – czytelnia
4gl. 3b – czytelnia
p.E. Angelus
2gl. 1b – p. M. Gotfryd (HiT z 8gl.)
3gl. 2a – p.E. Chlebicz (godzina wychowawcza z 1gl.)
4,5gl. 3d – kl. zwolniona
7gl. 3a -kl. zwolniona
8,9gl. 4b – kl. zwolniona
p.K. Smus
1gl. 2e – gr. póżniej
2gl. 2e – gr. później
3gl. 2d – czytelnia
5gl. 2a – czytelnia
26.10.2023
Nieobecni: p. M. Gławenda, p D.Błaszczyk, p. K. Smus, p. P. Wojciechowski, p.W. Bartosińska
p. M. Gławenda
2gl. 2d- praca samodzielna
4gl. 1b- p. E. Aneglus
5gl. 2a- p. A. Świątek (wyjście do Biblioteki Pedagogicznej)
6,7gl. 2e- p. A. Szwankowska- język polski z 1,2gl.
8gl. 3c- praca samodzielna
9gl. 3d- praca samodzielna
p. D. Błaszczyk
1gl. 4c- klasa później
2gl. 1g- p. M. Frycie
3gl. 2c- p. M. Frycie
4gl. 4a- p. K. Matusiak
p. K. Smus
4gl. 2e- czytelnia
5gl. 2d- czytelnia, 2f do s. 200
6gl. 2a- p. K. Matusiak
8gl. 2c- czytelnia
p.P. Wojciechowski
1,2gl. 1b – gr. później
3gl. 4a – p.K. Matusiak (cała klasa s. 200)
4gl. 2c – czytelnia
5gl. 4c – gr. zwolniona
6,7gl. 4b – 4b – czytelnia
8gl. 2c – gr. zwolniona
p. A.Świątek
5gl. 1a – p.M. Frycie
6gl. 1e – p.J. Hlauka (za 2a)
p.W. Bartosińska
1gl. 1d – praca samodzielna
3gl. 2b – praca samodzielna
4gl. 1f – praca samodzielna
Wyjście do Biblioteki Pedagogicznej
5gl. kl. 2a
6,7gl. kl. 1d
25.10.2023 r.
Nieobecni: p. M. Gławenda, p. A. Małolepsza, p. D. Błaszczyk, p. M. Matryba, p.K. Smus
p. M. Gławenda
4gl.1e- p. K. Matusiak
5gl. 1c- klasa zwolniona
6gl. 3c- praca samodzielna
8gl. 2c- klasa zwolniona
p. A. Małolepsza
2gl. 1g- p. M. Frycie
5gl. 3a- p. K. Matusiak
6gl. 3b- p. M. Frycie (godz. wychowawcza z 8gl)
7gl. 3b- klasa zwolniona
8gl.2d- klasa zwolniona
p. D. Błaszczyk
5gl. 1g- p. M. Frycie
6gl. 3a- p. K. Matusiak
7gl. 3a- p. M. Frycie
8gl. 1g- grupa zwolniona
9gl. 4a- grupa bez religii zwolniona
p. M. Matryba
1gl. 1ef- grupa później
2gl. 3ab- p. M. Mikołajczyk (opieka)
4gl. 2f- p. T. Kuś (opieka)
5gl. 2ab- p. T. Kuś (opieka0
7gl. 1g – grupa bez polskiego zwolniona, pozostali p. T. Kuś (opieka)
p.K. Smus
1gl. 1d – gr. później
2,3gl. 2c – czytelnia
4gl. 2a – czytelnia
5gl. 2e – p.Kruszyńska (opieka)
6gl. 2d – czytelnia
7gl. 2e – p.M.Pipia
24.10.2023 r.
1-3gl.spotkania z prawnikami w ramach akcji edukacyjnej Adwokaci Rozjaśniają Prawo
1gl. klasa 2c
2gl. klasa 2f
3gl. klasa 2d
Nieobecni: p. M. Gławenda, p. D. Błaszczyk, p. A. Małolepsza, p. K. Smus, p. W. Bartosińska
p. K. Smus
1,2gl. 2d- czytelnia
3gl. 2a- czytelnia
5gl. 2e- czytelnia
6gl. 1d- czytelnia
p. M. Gławenda
1gl. 2a- klasa później
2,3g. 2e- klasa później
6gl. 2c- praca samodzielna
7gl. 2f- grupa bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p. A. Małolepsza
1gl. 4b- klasa później
2gl. 1b- M. Frycie
4gl. 3b- p. M. Kruszyńska ( przedsiębiorczość z 1gl)
5gl. 3d- p. J.Brożyńska (geografia z 8gl z poniedziałku)
6gl. 3c- p. M. Frycie
7gl. 2b- p.M. Frycie
8gl. 4b- klasa zwolniona
p. D. Błaszczyk
1gl. 1c- klasa później
2,3gl. 1g- p. A. Szwankowska (język polski)
4gl. 3a- praca samodzielna
5gl. 3a- p. E. Angelus (matematyka z 8gl. w środę)
7gl. 1c- p. K. Matusiak
8,9 gl. 4a- klasa zwolniona
p.W. Bartosińska
3gl. 1a – p. M. Frycie
4gl. 1g – p.A. Świątek (wos z 1gl.)
5gl. 2b – p.K. Matusiak
23.10.2023 r.
Nieobecni: p. M. Gławenda, p. T. Kuś, p. A. Paroń, p. A. Małolepsza
p. A. Małolepsza
4gl. 1g- p. A. Zdunek (matematyka z 8 gl)
5gl. 3b- p. M. Frycie
7gl. 1d- p. M. Frycie
8gl. 2b- klasa zwolniona
9,10 gl. 4b- klasa zwolniona
p.T. Kuś
1gl. 1g/1- grupa później
2gl. 1a/1- grupa później
3gl. 3c/1- p. R. Wojciechowski (opieka)
4gl. 1d/1- p. M. Mikołajczyk (opieka)
5gl. 4c/1- p. M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 4ad- p. R. Wojciechowski (opieka)
p. A. Paroń
1gl. 2e/2- grupa później
2gl. 2f/2- czytelnia
3gl. 3b/1- czytelnia
4gl. 2b/1- czytelnia
p. M. Gławenda
1gl. 2c- później
2gl. 4c- p. K. Matusiak
3gl.4c- p. M. Frycie
4gl. 4c- p. K. Matusiak
5gl. 3a- p. E. Angelus, matematyka z 1gl.
6gl.3c- praca samodzielna
7g.3b- grupa bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
20.10.2023 r.
Nieobecni: p.M. Gławenda, p.A. Małolepsza, p. P. Wojciechowski, p. R. Wojciechowski (wyjście z kl. 1b na Dzień Otwartych Koszar w 15 SBWS 2-7gl.), p. A. Paroń
p.M. Gławenda
1,2gl. 2c – kl.później
3gl. 3a – p.K. Matusiak
4gl. 3c – p. M. Frycie
6gl. 2d – p.M. Frycie
7,8gl. 2e – kl. zwolniona
p. A. Małolepsza
1gl. 4b – kl. później
3gl. 2b – p.L.Lapacińska-Sobanek (za 1b)
4gl. 1g – p.A. Bielecka (za 1b)
5gl. 4b – p.E. Angelus (za 1b)
6gl. 3c – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
8gl. 3a – kl. zwolniona
p.P. Wojciechowski
1gl. 1g – lekcja bez zmian
2gl. 1g – czytelnia
5gl. 4a – czytelnia
6gl. 3b – czytelnia
7gl. 4b – gr. zwolniona
p.R. Wojciechowski
1gl. 1ab – lekcja bez zmian
2gl. 3b – gr. później
3gl. 3cd – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 2cd – p.M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 4b – gr. zwolniona
7gl. 4c – p. E. Chlebicz, cała klasa, sala 202)
p.M. Matryba
2gl. 3ab – 3b – gr. później, 3a – p.M. Mikołajczyk (opieka)
3gl. 3d – p.T. Kuś (opieka)
4gl. 2ab – p.T. Kuś (opieka)
5gl. 2c – p.M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 2f – p.T. Kuś (opieka)
7gl. 1g – p.T. Kuś
p. A. Paroń
1gl. 2b – gr. później
2gl. 2e – praca samodzielna
3gl. 2f – praca samodzielna
4gl. 3b – praca samodzielna
19.10.2023 r.
Nieobecni: p.M. Gławenda, p.A. Małolepsza
p.M. Gławenda
1gl. 2e – kl. później
2gl. 2a – czytelnia
3gl. 3c – p.M. Gotfryd (historia z 1gl.)
4gl. 2f – p.M.Kruszyńska (przedsiębiorczość z 8gl.)
6gl. 1e – p.M. Frycie
8gl. 2c – p.M. Frycie
p. A. Małolepsza
3gl. 3b – p.A. Szczepaniak-Zdunek
4gl. 3d – p.E. Angelus (matematyka z 1gl.) s. 205
5gl. 4b – p.K. Matusiak
18.10.2023 r.
Nieobecni: p. A. Stellert, p.M. Gławenda, p.M. Małolepsza
p.A. Stellert
2gl. 1f – czytelnia
3gl. 2f – czytelnia
4gl. 3a – praca samodzielna
5gl. 3c – praca samodzielna
6,7gl. 3d – gr. zwolniona
8gl. 1a – gr. zwolniona
p.M. Gławenda
3gl. 2e – p.K. Matusiak
5gl. 2d – p.M. Frycie
p.A. Małolepsza
1gl. 3d – kl. później
2gl. 2b – p.A. Mielczarek-Hofman (język polski z wtorku 8gl.)
3gl. 3b – p.A. Świątek (historia z czwartku 8gl.)
4gl. 1d – p.M. Frycie
5gl. 1f – p. K. Matusiak
7gl. 2d – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
8gl. 3b – kl. zwolniona
17.10.2023 r.
Nieobecni: p. A. Małolepsza, p. M.Gławenda, p. E. Chlebicz (od 5 gl.)
p. A. Małolepsza
1gl. 2b- klasa później
2gl. 3a- godzina wychowawcza z 1 gl, . M. Mikołajczyk
3gl. 2f- czytelnia
4,5gl. 3b- Doradztwo zawodowe- wyjście do biblioteki, od 3 do 5 godziny lekcyjnej)
7gl. 1b- klasa zwolniona
8gl. 4b- klasa zwolniona
p. E. Chlebicz
5gl. 1f/1- czytelnia
6gl. 1f/2- czytelnia
7gl. 3a/2- grupa zwolniona
8g. 2c/2- grupa zwolniona
p. M. Gławenda
1gl. 1c- klasa później
3gl. 4c- praca samodzielna
4gl. 2f- p. A. Janiak z 1 godziny lekcyjnej, sala 4
5gl. 2a- czytelnia, p. D.Danielewski z 6 godziny lekcyjnej, historia z 7 godziny lekcyjnej- p. A. Świątek
6gl. 2c- praca samodzielna
7gl. 2e- czytelnia
8gl. 3c- klasa zwolniona
16.10.2023 r.
Nieobecni: p. A. Małolepsza, p. J. Brożyńska, p. M. Gławenda, ks. P. Sękowski (8gl)
ks. p. Sękowski
8gl. 3a/3b- klasa zwolniona
p. M. Gławenda
1e- później
2gl. 3d- praca samodzielna
3gl. 1c- czytelnia
4gl. 4c- p. K. Matusiak
5gl. 3b- praca samodzielna
6gl. 4c- praca samodzielna
8gl. 1b- zwolniona
p. J. Brożyńska
3gl. 2a- p. M. Frycie
5gl. 3c- czytelnia
6gl. 3d- p. p. K. Matusiak
7gl. 4d- p. M. Frycie
p. A. Małolepsza
1gl. 2b- p. A. Hofman, j, polski z 8gl. we wtorek
2gl. 3c- czytelnia
3gl. 1g- p. K. Matusiak
6gl. 3b- p. M. Frycie
7gl. 4b – czytelnia
13.10.2023 r.
Nieobecni: p. E. Angelus, p. A. Małolepsza, p. T. Kuś, p. R. Wojciechowski, p. E. Chlebicz, p. J. Brożyńska, p. M Gławenda
p. M. Gławenda
1gl. 2f -klasa później
2gl. 2c- p. M. Frycie
5gl. 2e- praca samodzielna
6gl. 1e- praca samodzielna
7gl. 2d- klasa zwolniona
8gl. 1c- klasa zwolniona
p. J. Brożyńska
1gl. 2d- później
2gl. 2d- później
3gl. 2e- czytelnia
4gl.p. M. Frycie
6gl. 1g. czytelnia
7gl. 2a- zwolniona
8gl.1g/2- zwolniona
p. E. Chlebicz
1gl. 1e/1- grupa bez j. niemieckiego później
2gl. 2a- klasa później
4gl. 3b/2- czytelnia
5gl. 2a/2- czytelnia
6gl. 4b/1- p. K. Matusiak
7gl. 4c/1- zwolniona
8gl. 1a/2- zwolniona
p. E. Angelus
2gl. 1b- grupa bez wf później
3gl. 2a- póżniej
4gl. 3d- klasa zwolniona
5gl. 3d- klasa zwolniona
7gl. 3a- klasa zwolniona
8gl. 4b- klasa zwolniona
9gl. 4b- klasa zwolniona
p. A. Małolepsza
1gl. 3d- klasa później
2gl. 1f czytelnia
3gl. 3b- p. M. Frycie
4gl.2f- praca samodzielna
5gl. 3c- p. M. Frycie
7,8 gl. 2b- klasa zwolniona
p. T. Kuś
1gl. 1a- grupa później
3gl. 3c- p. M. Matryba (opieka)
4gl. 2a- później
6gl. 2ef- p. M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 1g- grupa zwolniona
p. R. Wojciechowski
1gl. 1ab- grupa później
2gl. 3b- p. M. Matryba (opieka)
3gl. 3cd–p. M. Matryba (opieka)
5gl. 2cd- p. M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 4b-p. M. Frycie
7gl. 4c- grupa zwolniona
13 października 2023 r.
O godz. 12.30 odbędzie się uroczystość z okazji DKEN, w której udział wezmą klasy pierwsze, 2a, 2c oraz Samorząd Uczniowski, pozostałe klasy będą zwolnione po 7gl.
Lekcje skrócone, zgodnie z poniższym harmonogramem:
1. | 8:00 – 8:30 |
2. | 8:35 – 9:05 |
3. | 9:15 – 9:45 |
4. | 9:50 – 10:20 |
5. | 10:30 – 11:05 |
6. | 11:10 – 11:45 |
7. | 11:50 – 12:25 |
Zmiana planu dla klasy 4b:
5gl. j. polski p. A. Janiak – s. 6
6gl. p. K. Matusiak (zajęcia z pedagogiem)
7gl. j. angielski p. L.Lapacińska-Sobanek/ p.P. Wojciechowski s.203/s.200
Zmiana planu dla klasy 4c:
1,2gl. j. polski p. D.Błaszczyk – zajęcia w sąsiednim budynku
3gl. chemia p. M.Pipia – zajęcia w sąsiednim budynku
4gl. religia p.D.Danielewski – zajęcia w sąsiednim budynku
5gl. chemia p. M.Pipia s.202
6gl. chemia p. M.Pipia s.202
7gl. klasa zwolniona
Zmiana planu dla klasy 1d:
3gl. matematyka s.103
4gl. j. francuski, sala 5/ j. angielski, sala 200
5gl. godz. wychowawcza (z poniedziałku z 8gl.)– czytelnia
6gl. HiT (z 2gl.)– zajęcia w sąsiednim budynku
7gl. j. polski – zajęcia w sąsiednim budynku (z 1gl.)
Zmiana planu dla klasy 1f:
1gl. j. polski p. A.Janiak
2gl. czytelnia
3,4gl. matematyka p. A. Barwaśna s. 05
5gl. matematyka p. A. Barwaśna – zajecia w budynku obok
6,7gl. p. M. Frycie (opieka)
12.10.2023 r.
Nieobecni: p.E.Angelus, p.P. Wojciechowski, p.T. Kuś, p.R. Wojciechowski, p.E. Chlebicz, p. A. Małolepsza
p. A. Małolepsza
5gl. 4b- grupa bez j. angielskiego zwolniona, pozostali czytelnia
6gl. 3b- p. M. Frycie
7gl. 3a- historia z 9gl.
8gl. 1b- klasa zwolniona
p.E. Angelus
3gl. 4b – p.M. Frycie
4gl. 2c – p.M. Frycie
6,7gl. 1b – klasa zwolniona
8gl. 3a – p.M. Frycie
p.P. Wojciechowski
1,2gl. 1b – gr. później
3gl. 4a – czytelnia
4gl. 2c – czytelnia
5gl. 4c – czytelnia
6,7gl. 4b – gr. zwolniona
8gl. 2c – gr. zwolniona
p.T. Kuś
1gl. 1f – kl. póżniej
2gl. 4ad – p.M. Mikołajczyk (opieka)
3gl. 2ef – p.M. Matryba (opieka)
4gl. 4c – p.M. Mikołajczyk (opieka)
5gl. 1f – p.M. Matryba (opieka)
6gl. 1d – p. M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 2a – p.M. Matryba (opieka)
p.R. Wojciechowski
1gl. 2cd – gr. później
2gl. 4d – p.M. Mikołajczyk (opieka)
3gl. 4c – p.M. Matryba (opieka)
4gl. 2e – czytelnia
5gl. 4a – gr. zwolniona
6gl. 3c – czytelnia
p.E. Chlebicz
2gl. 2c – praca samodzielna
3gl. 4c – praca samodzielna
4gl. 2a – praca samodzielna
5gl. 4a – gr. zwolniona
6gl. 1f – praca samodzielna
7gl. 2f – praca samodzielna
8gl. 1f – gr. zwolniona
11.10.2023 r.
Nieobecni: p.E. Angelus, p.E.Chlebicz, p. A. Janiak (6gl)
p. A. Janiak
6gl. 4b- gr. bez języka niemieckiego później, pozostali czytelnia
Pozostałe godziny bez zmian.
p.E. Angelus
2gl. 2a – czytelnia
4,5gl. 3d – p. K. Matusiak
6gl. 2c – p. A. Świątek (historia)
7gl. 4b – czytelnia
8gl. 3a – kl. zwolniona
p.E. Chlebicz
2gl. 2f – gr. później
3gl. 3a – czytelnia
5gl. 4b – gr. bez języka niemieckiego później, pozostali czytelnia
10.10.2023 r.
Nieobecni: p.B. Sowizdrzał, p.E.Angelus
p.B. Sowizdrzał
1gl. 1a – kl. później
2gl. 1e – kl. później (j.niemiecki z 1gl. odbędzie się na 9gl.)
3gl. 1e – kl. później
4gl. 1c – p.K. Matusiak
p.E.Angelus
1gl. 1b – kl. później
2gl. 2a – p.K. Matusiak
3gl. 3a – p.M. Gotfryd (wos z 1gl.)
4gl. 2c – czytelnia
6gl. 4b – p.K. Matusiak
7gl. 4b – czytelnia
8gl. 3d – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
09.10.2023 r.
Nieobecni: p. B. Sowizdrzał
9gl. 1a – kl. zwolniona
3,4gl. klasa 1c – wyjście na warsztaty do Biblioteki Powiatowej
06.10.2023 r.
Nieobecni: p.A. Bielecka
2gl. 1e – czytelnia
3gl. 1c – czytelnia
4gl. 1b – czytelnia
6 i 7gl. klasa 1b – wyjście do Biblioteki Powiatowej, opiekun p.L. Zadka
04.10.2023 r.
Nieobecni: p. R. Wojciechowski, p. T. Kuś, p. M. Kruszyńska, p. E. Talar, p. D. Szczepaniak, p. A. Szczepaniak- Zdunek, p.A. Świątek
p. R. Wojciechowski
2gl.3b/1- osoby, które nie chodzą na religie później, pozostali czytelnia
3gl. 1ab- p. M. Mikołajczyk (opieka)
5gl.4b/2- grupa później
6gl.4d/1- grupa zwolniona
8gl.3c/2- grupa zwolniona
p.T. Kuś
1gl.1f/1- później
3gl.1a/1-p. J. Hlauka ( za 2f), sala 06
4gl.2ef- p. M. Matryba (opieka)
5gl. 2a/1- p. M. Matryba (opieka)
6gl. 4ad- grupa później
7gl.1g/1- grupa zwolniona
p. M. Kruszyńska (wycieczka z 2f)
1gl. 1g- później
2gl. 3c- p. M.Frycie
3gl. 2d- p. J. Brożyńska (za 3d)
5gl. 2e/1- p. M. Gotfryd (za 2f)
6gl. 2b- p. K. Sowińska (chemia z 8gl.)
7gl. 3c/2- zwolniona
8gl. 2e/2- zwolniona
p. E. Talar (wycieczka z 2f)
1gl. 1d/2- grupa później
2gl. 1f/2- p. E. Chlebicz ( za 2f)
3gl. 3a/2- p. A. Stellert (za 2f)
4gl. 3a/2- p. A. Stellert, cała klasa, sala 103
5gl. 3b/1- praca samodzielna
6gl. 1e/2- zwolniona
7gl. 4c/2- zwolniona
p. D. Szczepaniak (wycieczka z 3d)
1gl. 2c/1- grupa później
2gl. 1b/2- p. J. Hlauka (za 2f)
4gl. 1g/1- czytelnia
6gl. 2d/1- p. J. Hlauka ( za 3d)
7gl. 1a/1- p. A. Stellert (za 3d)
8gl. 1g/2- p. A. Barwaśna (za 2f)
p. A. Szczepaniak- Zdunek
3gl. 3b- p. M. Frycie (godzina wychowawcza z 9gl.)
4gl. 3b-p. E. Angelus (za 3d) matematyka, sala 6
5gl. 4d – p. E. Angelus (za 3d), matematyka, sala 6
7gl. 2b- klasa zwolniona
8gl. 4c- p. M. Pipia (chemia odbędzie się na 5gl)
9gl. 4c- grupa bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p.A. Świątek
1gl. 2a – czytelnia
3gl. 1d – p.A. Szwankowska (j.polski z 1gl. w piątek)
4gl. 2d – p.J. Brożyńska (geografia)
7,8gl. 2a – kl. zwolniona
03.10.2023 r.
Nieobecni: p. A. Szczepaniak- Zdunek, p. A. Małolepsza (wycieczka z 1g), p. K. Sowińska (wycieczka), p. K. Kurowska (wycieczka z 1c i 1g), p. M. Gławenda, p. K. Smus (wycieczka z 2c i 2e), p. M. Mikołajczyk (wycieczka z 2c i 2e)
p. A. Szczepaniak- Zdunek
2gl. 3b- p. M. Kruszyńska (przedsiębiorczość z 1gl)
4gl. 1d- p. W. Bartosińska (za 1g)
5gl. 1d- p. A. Chrobot (za 1g)
6gl. 4c-p. M. Pipia (za 2e)
7gl. 4c- p. D. Błaszczyk (za 1c)
8gl. 2b- p. A. Szwankowska (za 2e)
9gl. 4d- grupa bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
p. A. Małolepsza
1g. 4b- klasa później
2gl. 1b- p. A.Chrobot (za 1c)
4gl. 3b- p. E. Angelus ( za 2c)
5gl. 3d- p. R. Wojciechowski (za 2e)
6gl. 3c- p. L. Lapacińska- Sobanek ( za 1c)
7gl. 2b- czytelnia
8gl. 4b- klasa zwolniona
p. K. Sowińska
2gl. 2b- klasa później
3gl. 3b- p. D. Błaszczyk (za 1g)
5gl. 2a- p. L.Lapacińska-Sobanek (za 1c)
7gl. 1e/2- czytelnia
8gl. 1e/1- grupa zwolniona
p. K. Kurowska
3gl. 2b- grupa później
4g. 2b- grupa później
7gl. 4d- p. M. Gotfryd (za 2e)
8gl. 1c- p. M. Pipia ( za 2c)
p. M. Gławenda
1gl. 2a p. A. Świątek (za 1g)
7gl. 2f- p. M. Matryba ( za 2c)
p. K. Smus
1,2 gl. 2d- grupa później
6gl. 1d- p. E. Talar ( cała klasa, sala 4)
p. M. Mikołajczyk
3gl. 1cd- p. T. Kuś (opieka)
4gl. 1e- p. M. Matryba (opieka)
5gl. 4bc- 4b- p. M. Matryba (opieka), 4c- grupa później
6gl. 3a- p. M. Matryba (opieka)
7gl. 2d- grupa zwolniona
02.10.2023 r.
Nieobecni: p.A. Szczepaniak-Zdunek, ks.P. Sękowski
p.A. Szczepaniak-Zdunek
1,2gl. 2b – kl. później
3gl. 1g – p. L. Zadka
6gl. 4c – p.M. Frycie
7gl. 4d – praca samodzielna
8gl. 1g – gr. zwolniona
ks.P. Sękowski
1gl. 1d – kl. później
2gl. 1e – p. L. Zadka
3gl. 2b – kl. później
4gl. 2e – p.M. Frycie
5gl. 2c – p.M.Kruszyńska (przedsiębiorczość z 8gl. s. 103)
6gl. 1b – p.Szwankowska (j.polski z 8gl.)
7gl. 1c – p. L. Zadka
8gl. 3ab – gr. zwolniona
Klasa 1d – na 4 i 5 gl. wyjście do Biblioteki Powiatowej, opiekun p.L. Zadka
29.09.2023 r.
Nieobecni: p.A.Szczepaniak-Zdunek, p.A.Mielczarek-Hofman, p.K. Kurowska (wycieczka z kl. 2b i 2c), p.M. Kruszyńska, p.R.Wojciechowski
Klasa 1g – na 4 i 5 gl. wyjście do Biblioteki Powiatowej, opiekun p.L. Zadka
p.A. Szczepaniak-Zdunek
3gl. 1d – p.M. Frycie
4gl. 1g – wyjście do biblioteki
5gl. 3b – p.M. Matryba (za 2c)
8gl. 4d – kl. zwolniona
p.A. Mielczarek-Hofman
1gl. 3b – kl. później
2gl. 3c – p.M. Gławenda (za 2c)
p.K. Kurowska
4gl. 1a – p.M. Pipia (za 2c)
5,6gl. 4d – p.L. Lapacińska-Sobanek (cała klasa s. 204)
p.M.Kruszyńska
1gl. 3a – kl. później
2gl. 1a – czytelnia
3gl. 2f – czytelnia
5gl. 2f – p.D. Danielewski (za 1g)
6,7gl. 1b – p.A. Małolepsza fizyka (za 2b)
8gl. 2a – kl. zwolniona
p.R. Wojciechowski
1gl. 1ab – gr. później
2gl. 3b – p.M. Mikołajczyk (opieka)
3gl. 3cd – p.M. Matryba (opieka)
5gl. 2cd – p.M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 4b – p.E.Chlebicz (cała klasa)
7gl. 4c – p.E.Chlebicz (cała klasa s. 204)
28.09.2023 r.
Nieobecni: p. A. Szczepaniak- Zdunek, p. A. Mielczarek- Hofman, p. K. Kurowska (wycieczka z kl. 2b, 2c) p. E. Chlebicz (wycieczka z kl. 2a), p.M. Frycie (wycieczka z kl. 3b), p.M. Kruszyńska,p.T. Kuś od 4 do 6gl. – wyjście z kl. 1f
p. A. Szczepaniak- Zdunek
1gl. 1g- klasa później
2gl. 4c- p. E. Talar (za 3b)
3gl. 1d- p. A. Świątek (za 2a)
5gl. 4d- kl. zwolniona
6gl. 4d- klasa zwolniona
p. A. Mielczarek- Hofman
5gl. 2b – p. E. Angelus (za 2c)
6gl. 2b – p. M. Pipia (za 2c
7,8gl. 4d- klasa zwolniona
p.K. Kurowska
1,2gl. 2b – p. M. Opora (cała klasa s.204)
3gl. 4d- czytelnia
7gl. 1e- grupa bez j. angielskiego zwolniona, pozostali czytelnia
8gl. 2b – kl. zwolniona
p.E. Chlebicz
3gl. 4c- praca samodzielna
5gl. 4a- grupa zwolniona
6gl. 1f- p. K. Smus (za 2a)
7gl. 2f- p. T. Kuś (za 2a)
8gl. 1f- grupa zwolniona
p.M. Kruszyńska
5gl. 2f – czytelnia
6gl. 3d – p.J. Hlauka (za 2a)
7gl. 3d – czytelnia
8gl. 1d – kl. zwolniona
9gl. 3c – gr. zwolniona
10gl. 3d – kl. zwolniona
p.T. Kuś
4gl. 4c – p.M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 1d – p.M. Mikołajczyk (opieka)
Osoby z kl. 2a,2b i 2c, które nie jadą na wycieczkę przychodzą do szkoły wg planu kl. 2b
27.09.2023
Plan dla 4c:
4gl. j. polski
5gl. chemia, sala 103
6gl. chemia
7gl. ang/ang
Targi dla klas 4:
12:15
klasa 4a- p. M. Mikołajczyk
klasa 4b-p. A. Janiak
klasa 4d- p. L. Zadka
13:05
klasa 4c- p. P. Wojciechowski
Nieobecni: p. A. Szczepaniak- Zdunek, p. M. Kruszyńska, p A. Szwankowska, p. T. Kuś (od 4gl.)
p. T. Kuś
4gl. 2ef- p. M. Mikołajczyk (opieka)
5gl. 2a- p. M. Matryba (opieka)
6gl. 4ad- 4a później
7gl. 1g- p. M. Matryba (opieka)
p. M. Kruszyńska
1gl. 1g- grupa później
2gl. 3c- p. M. Pipia
3gl.2d- p. M. Małolepsza (fizyka z 8gl)
5gl. 2e-czytelnia
6gl.2b- p. K. Sowińska (chemia z 8gl)
7gl. 3c- p. R. Wojciechowski (j. niemiecki z 8gl)
8gl.2e- grupa zwolniona
p. A. Szczepaniak- Zdunek
3gl. 3b- p. M. Frycie (godz. wychowawcza z 8gl)
4gl. 3b- p. M. Małolepsza (fizyka z 7gl.)
5gl.4d- p. M. Frycie, sala 200
7gl. 2b- klasa zwolniona
8,9gl.4c- klasa zwolniona
p. A. Szwankowska
2gl. 1d – czytelnia
4gl. 1a – p. L. Zadka
5gl. 1a – praca samodzielna
6gl. 1a – p.M. Frycie
8gl. 3d – kl. zwolniona
26.09.2023 r.
Nieobecni: p. A. Szczepaniak-Zdunek
2gl. 3b – p.M. Kruszyńska (przedsiębiorczość z 1gl.)
4gl. 1d – p.M. Frycie
5gl. 1d – p.J. Brożyńska (geografia z 8gl.)
6gl. 4c – p.D. Błaszczyk
7gl. 4c – p.M. Frycie
8gl. 2b – p.M. Frycie
9gl. 4d – hr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia
25.09.2023 r.
Nieobecni: p.A. Szczepaniak-Zdunek
1,2gl. 2b – kl. później
3gl. 1g – p.M. Frycie
5gl. 1d – p.M. Frycie
6gl. 4c – p.M. Frycie (sala gimnastyczna),
7gl. 4d – praca samodzielna
8gl. 1g – gr. zwolniona
22.09.2023
Nieobecni: p. K. Smus, p. T. Kuś, p. R. Wojciechowski
p. K. Smus
1, 2gl. 2e- później
3gl. 2d/2- czytelnia
5gl. 2a/1- czytelnia
7,8gl. 2c- zwolniona
p. T. Kuś
1gl. 1a- później
3gl. 3c- p. K. Matusiak
4gl. 2a- p. M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 2ef- p. M. Matryba (opieka)
7gl. 1g- p. M. Matryba (opieka)
p. R. Wojciechowski
1gl. 1ab- później
2gl. 3b- p. M. Mikołajczyk (opieka)
3gl. 3cd- p. M. Matryba (opieka)
5gl. 2cd- p. M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 4b/ 2grupa- zwolniona
7g. 4c- p.E. Chlebicz (cała klasa s.204)
21.09.2023
Nieobecni: p. K. Smus, p. M. Gławenda
p.K. Smus
4gl. 2e/2- czytelnia
5gl.2d/2- p. P. Wojciechowski (opieka)
6gl.2a/1- czytelnia
8gl. 2c/1 zwolniona
p.M. Gławenda
4gl. 1b – p.K. Matusiak
5gl. 2a – p. K. Matusiak
6,7gl. 2e – kl. zwolniona
8gl. 3c – p. M. Frycie
9gl. 3d – p.K. Matusiak
20.09.2023 r.
Nieobecni: p.K. Smus
1gl. 1d – gr. później
2gl. 2c – p. D. Danielewski (za 1a)
3gl. 2c – p.T. Kuś (za 1a)
4gl. 2a – czytelnia
5gl. 2e – p.M. Kruszyńska (opieka)
6gl. 2d – praca samodzielna
7gl. 2e – p.Pipia (cała klasa, chemia)
Klasa 1a – wyjście do Biblioteki Powiatowej na 2,3gl. – opiekun p.L. Zadka
19.09.2023 r.
Nieobecni: p.K. Smus
1,2gl. 2d – gr. później
3gl. 2a – czytelnia
5gl. 2e – czytelnia
6gl. 1d – czytelnia
18.09.2023 r.
Nieobecni: p.K. Smus
1gl. 2e – gr. później
2gl. 1d – czytelnia
4gl. 2c – czytelnia
15.09.2023
Nieobecni: A. Szczepaniak- Zdunek
3gl. 1d – p.L. Zadka (lekcja biblioteczna)
4gl. 1g – p. K. Matusiak
5gl. 3b – p. M. Frycie
6gl. 2b – p. M. Małolepsza (fizyka z 8 gl)
8gl. 4d – zwolniona
14.09.2023
Nieobecni: p. A. Szczepaniak- Zdunek, p. A. Małolepsza, p. K. Sowińska, p. A. Świątek, p. P. Wojciechowski, p. A. Szwankowska, p. E. Talar, p. T. Kuś, p.R. Wojciechowski (zawody)
p. A. Szczepaniak- Zdunek
1gl. 1g- wycieczka
2gl.4c- p. D. Błaszczyk (za 1g)
3gl.1d- wycieczka
5gl. 4d- p. A.Chrobot (za 1c)
6gl. 4d-p. E. Angelus ( za 1b)
7gl. 3b-p. E. Angelus (za 1b)
p. K. Sowińska
5gl. wycieczka z 1d
6gl. p. M. Matryba (za 1c)
7,8gl. wycieczka 1c
p. A. Świątek
3gl. 2a- p. A. Chrobot (za 1a)
4,5,6,7gl- wycieczka klas 1
8gl. 3d- p. K. Matusiak
p. A. Szwankowska
1gl.2e- później
2gl.2e- później
p. T. Kuś
1gl. wycieczka (1f)
2gl.4ad- p. M. Mikołajczyk (opieka)
3gl. 2ef- p. M. Mikołajczyk (opieka)
4gl.4c- gr. zwolniona
5gl. 1f (wycieczka)
6gl. 1d (wycieczka)
7gl. 2a- p. M. Matryba (opieka)
p. E. Talar
1,2 gl. 3b – później
5gl. 4c- zwolniona
6,7,8gl.- klasy 1 wycieczka
p. A. Małolepsza
5gl. 4b- p. M. Gotfryd (za 1b)
6gl. 3b- p. M. Frycie
7gl. 3a- p. A. Stellert (za 1f), sala 205
8gl. 1b- wycieczka
p. P. Wojciechowski
1, 2gl. 1b- wycieczka
3gl. 4a- p. J. Hlauka, sala 202
4gl. 2c- p. A. Chrobot
5gl.4c- zwolniona
6,7gl. 4b- grupa zwolniona
8gl.2c- zwolniona
p.R. Wojciechowski
1gl. 2cd – gr. później
2gl. 4d – p.L.Lapacińska-Sobanek (za 1b) s. 102
3gl. 4c – p.M.Matryba (opieka)
4gl. 2e – p.M. Gławenda (za 1b) s.4
5gl. 4a – gr. zwolniona
6gl. 3c – p.M. Mikołajczyk (za 1cd)
13.09.2023
Nieobecni: p. A. Szczepaniak- Zdunek, p. K. Sowińska, p. A. Świątek, p. A. Szwankowska, p. T. Kuś, p. P. Wojciechowski, p. E. Talar, p. A. Małolepsza, p. M. Frycie (8gl)
Zmiana planu dla klasy 4c:
Klasa 4c przychodzi do szkoły na 4gl.
4gl. biologia- p. M. Gławenda (za 1e), sala 4
5gl. biologia- p. M. Gławenda (za 1c), sala 4
6gl. chemia, sala 202
7gl. j. angielski- p. D. Łajs, sala 102
p. M. Frycie
3b zwolniona z 8 gl- godziny wychowawczej
p. A. Szczepaniak- Zdunek
3gl. 3b- p. A. Barwaśna (za 1f)
4gl.3b- p. D. Danielewski (za 1f)
5gl. 4d- p. Brożyńska (za 1f)
7gl. 2b- p. M. Gotfryd (za 1f)
8gl. 4c- p. D. Błaszczyk (za 1g) grupa bez religii zwolniona
9gl. 4c- czytelnia
p. K. Sowińska
5gl. 1b- wycieczka
7gl.2d- p. D. Szczepaniak (za 1a)
8gl. 2b- ks. P. Sękowski (za 1b)
9gl. 2f- klasa zwolniona
p. A. Świątek
1gl. 2a- zwolniona
2gl. 3d- p. M. Gotfryd (za 1c)
4gl. 2d- p. D. Kanturska (za 1c)
7gl. 2a- zwolniona
8gl. 2a- zwolniona
p. A. Szwankowska
2gl. 1d- wycieczka
4gl. 1a- wycieczka
5gl. 1a- wycieczka
6gl. 1a- wycieczka
8gl. 3d- klasa zwolniona
p. T. Kuś
1gl. 1f- wycieczka
3gl. 1a- wycieczka
4gl. 2fe- p. D. Szczepaniak (za 1g)
5gl. 2a- p. M. Mikołajczyk (opieka)
6gl.4ad- p. L. Lapcińska- Sobanek za (1b), sala 204
7gl. 1a- wycieczka
p. P. Wojciechowski
1gl. 1b- wycieczka
2gl. 1b- wycieczka
3gl. 2b- p. K. Owczarek (za 1e)
4gl. 2b- p. L. Lapacińska- Sobanek (za 1g)
6gl. 1b- wycieczka
7gl. 4c- p. D. Łajs (za 1a), cała klasa sala 102
8gl. 4b- p. A. Janiak (za 1f)
p. E. Talar
1gl. 1d- wycieczka
2gl.1f- wycieczka
3gl. 3a- p. M. Mikołajczyk (za 1b)
4gl. 3a-p. K. Owczarek (za 1b)
5gl. 3b- ks. P. Sękowski (za 1e)
6gl.1e- wycieczka
7gl.4c- p. D. Łajs (cała klasa), sala 102
p. A. Małolepsza
2gl. 1g- wycieczka
5gl. 3a- p. D. Błaszczyk (za 1g), j. polski
6gl.3b- p. J. Brożyńska (za 1g)
7gl. 3b- p. J. Miłek (za 1b)
8gl. 2d- p. A. Stellert (za 1a)
12.09.2023 r.
klasa 2a – 2,3gl. wyjście do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Sieradzu, opiekun p. L. Zadka
Nieobecni: p. A. Szczepaniak- Zdunek
p. A. Szczepaniak-Zdunek
2gl. 3b- p. M. Frycie
4gl. 1d-p. K. Matusiak
5gl. 1d- p. M. Frycie
6gl. 4c- p. M. Frycie
7gl. 4c- czytelnia
8gl. 2b- czytelnia
9gl.4d- praca samodzielna, grupa bez religii zwolniona
.
08.09.2023
Nieobecni: p. D. Błaszczyk, p. A. Janiak, p. M. Matryba, p.D.Danielewski, p.M.Gławenda
p. D. Błaszczyk
3gl. 4a- wycieczka
4gl. 3a- p. M. Gotfryd, sala 102
6gl. 2c- p. E. Chlebicz, sala 04 (za 4b)
7gl. 1c- p. Luiza Lapcińska- Sobanek (za 4b)
8,9gl. 4c- p. E. Angelus, sala 6 (za 4b)
p. M. Matryba
2gl. 3ab- p. R. Wojciechowski (opieka)
3gl. 3d/1- p. R. Wojciechowski (opieka)
4gl. 2ab- p. M. Mikołajczyk (opieka)
5gl. 2c/1- p. R. Wojciechowski (opieka)
6gl. 2f/1- p. T. Kuś (opieka)
7gl. 1g/2- p. T. Kuś (opieka)
p. A. Janiak
1gl. 1f- p. M. Gotfryd, sala 102
2gl. 2f- p. A. Barwaśna, sala 05 matematyka z8gl.
3gl. 1e- p. M. Frycie, sala 106
4gl. 2d- p. K. Matusiak
p.D. Danielewski
5gl. 1g – p.J. Hlauka (za 4a)
6gl. 2a – p.A. Barwaśna (4a)
7gl. 2f – kl. zwolniona
8gl. 2d – kl. zwolniona
10gl. 4bc – kl. zwolniona
p.M.Gławenda
1gl. 2f – kl. później
2gl. 2c – p.M. Frycie
5gl. 2e – p.P. Wojciechowski (za 4a)
6gl. 1e – p. M. Frycie
7gl. 2d – kl. zwolniona
8gl. 1c – kl. zwolniona
07.09.2023
Nieobecni: p. D. Błaszczyk, p. A. Janiak, p. M. Matryba, p.A. Szczepaniak-Zdunek, p. M. Gławenda
p. D. Błaszczyk
1gl. 4c- klasa później
2gl. 1g- p. K. Owczarek (za 4b)
3gl. 2c- p. E. Angelus, (za 4b)
4gl. 4a- wycieczka
p. A. Janiak
1gl. 2f- klasa później
2gl. 1e- p.K. Matusiak
3gl. 2d- p. P. Wojciechowski, sala 106 (za 4a)
4gl. 2d- czytelnia
p. M. Matryba
1gl. 2c/1- klasa później
3gl. 2f/1- p. T. Kuś (opieka)
4gl. 4b/1- wycieczka
5gl. 1ef/ p. M. Mikołajczyk (opieka)
6gl. 1c/1-p. M. Mikołajczyk (opieka)
7gl. 2ab- p. M. Mikołajczyk (opieka)
p. A. Szczepaniak-Zdunek
1gl. 1g – p.M. Gotfryd (za 4a)
2gl. 4c – p. M. Mikołajczyk (za 4a)
3gl. 1d – p. J. Hlauka (za 4a)
5gl. 4d – p. J. Brożyńska (geografia z 1gl.)
6gl. 4d – p. M. Frycie
7gl. 3b – kl. zwolniona
p.M. Gławenda
2gl. 2d – p.M. Frycie
4gl. 1b – p.K. Matusiak
5gl. 2a – p.R. Wojciechowski (za 4a)
6gl. 2e – p. L. Lapacińska-Sobanek (za 4b)
7gl. 2e – p. P. Wojciechowski (za 4b)
8gl. 3c – p.M. Frycie
9gl. 3d – kl. zwolniona, przedsiębiorczość z 10gl. odbędzie się na 4gl. s.107
06.09.2023
Nieobecni: p. D. Błaszczyk, p. A. Janiak, p. M. Matryba (wycieczka z kl. 4a i 4b), p.D. Danielewski, p.M.Gławenda
p. D. Błaszczyk
5gl. 1g- p. E. Chlebicz, sala 107
6gl. 3a- p. M.Mikołajczyk (za 4a)
7gl. 3a- p. E. Angelus, sala 6
8gl. 1g/1- p. M. Gotfryd, sala 102
9,10 gl. 4a- wycieczka
p. A. Janiak
1gl. 2d- klasa później
6gl.4b- wycieczka
7gl. 2f- p. A. Barwaśna, sala 04
8gl. 1f- 1gr- p. Luiza Lapacińska- Sobanek, sala 203/ p. P. Wojciechowski 2gr, sala 206
9gl. 4b- wycieczka
p. M. Matryba
1gl. 1ef- klasa później
2gl. 3ab- p. M. Frycie
4gl. 2f/1- p. T. Kuś (opieka)
5gl. 2ab- p. Rafał Wojciechowski, sala 2
7gl. 1g/2- p. T . Kuś ( opieka)
p. D.Danielewski
2gl. 1a – p.K. Matusiak
3gl. 1g – p. D. Szczepaniak (j. francuski z 8gl.)
4gl. 1f – p. M. Frycie
10gl. 4bc – gr. zwolniona
p.M.Gławenda
4gl. 1e – p.K. Matusiak
5gl. 1c – kl. zwolniona
6gl. 3c – p.M.Frycie
8gl. 2c – kl. zwolniona
05.09.2023 r.
Nieobecni: p.M. Gławenda, p.D. Danielewski
p.M. Gławenda
1gl. 2a – p.M. Frycie
2gl. 2e – p.M. Frycie
3gl. 2e – p. A. Barwaśna
6gl. 2c – p. D. Błaszczyk
7gl. 2f – p. A. Janiak
p.D. Danielewski
6gl. 2a – czytelnia
7gl. 1f – kl. zwolniona
8gl. 2f – kl. zwolniona
9gl. 3cd – kl. zwolniona
10gl. 4ad – kl. zwolniona