Zastępstwa


18.05.2022 r.

Nieobecni: p.J. Hlauka, p.M. Kruszyńska, p.T. Kuś, p.A. Barwaśna, p.K. Smus, p.M. Gotfryd, p.D.Astemberg, p.A. Muchalska-Sapkota

p.J. Hlauka

2,3gl. 2a- praca samodzielna

5gl. 3dSP – praca samodzilna

 

p.M. Kruszyńska

3gl. 1c – p.Gławenda (biologia z 1gl.)

4gl. 1d – p.Szwankowska (j.polski)

 

p.T. Kuś

1,2gl. 2b – gr. później

 

p.A. Barwaśna

1gl. 3dSP – kl. później

 

p.K. Smus

6gl. 3dSP – praca samodzielna

 

p.M. Gotfryd

5gl. 2d – p.Zdunek

6gl. 2a – p.Mikołajczyk (w-f z 8gl.)

7gl. 1a – praca samodzielna

 

p.D. Astemberg

1gl. 3aSP – p.Świątek (historia z 7gl.)

2gl. 1d – p.Świątek (wos z 5gl., na 5gl. praca samodzielna)

3gl. 3dSP – praca samodzilna

 

p.A. Michalska-Sapkota

2gl. 1b – p.Gławenda (biologia z 7gl.)

3gl. 1b – p.Talar, (j.angielski z 1gl. w czwartek) gr. 2 – praca samodzielna s.4

4gl. 2c – p.Gławenda (godz. wych. z 8gl.)

5gl. 1c – p.Pipia (chemia z 6gl.)

 

Klasa 3cSP – zmiana planu

1gl. biologia

5gl. historia

6gl. chemia

.

17.05.2022 r.

Nieobecni: p.D. Astemberg, p.A. Michalska-Sapkoat, p.A. Rusiecka, p.A. Barwaśna, p.K. Smus, p. M. Gotfryd

p.D. Astemberg

1gl. 3dSP – kl. później

2gl. 1c – p.Pipia (chemia z 1gl.)

 

p.A. Michalska-Sapkota

3gl. 2c – praca samodzielna

4gl. 2c – p. Bednarczyk

6gl. 2a – p.Janiak (wiedza o sztuce z 8gl.)

 

p.A. Rusiecka

2gl. 2a – gr. później

3gl. 1c – p.Kuś (opieka)

7,8gl. 3dSP – bez zmian

 

p.A. Barwaśna

3gl. 3aSP – p. Śwniarska

4gl. 3dSP – p. Świniarska

 

p.K.Smus

2,3gl. 3dSP – gr. później

 

p.M. Gotfryd

1,2gl. 1a – kl. później

.

16.05.2022 r.

Nieobecni: ks. P. Laskowski, p.A. Lewandowska, p.D. Astemberg, p.R. Wojciechowski, p.A. Barwaśna, p. M. Gotfryd, p.K. Smus, p.A. Michalska-Sapkota

ks.P.Laskowski

2gl. 1d – p. Bednarczyk

3gl. 2a – p. Brożyńska, geografia z 8gl.

5gl. 1c – p.Bednarczyik

 

p.A.Lewandowska

4gl. 3aSP – praca samodzielna

 

p.D. Astemberg

1gl. 2c – kl. później

2gl. 1a – p.Angelus, matematyka z 1gl.

3gl. 2d – p.Bednarczyk

 

p.R. Wojciechowski

4gl. 1b – praca samodzielna

7,8gl. 3bcSP – gr. zwolniona

 

p.A.Barwaśna

1gl. 3dSP – kl. później

6gl. 3aSP – p. Świniarska

 

p.M. Gotfryd

7gl. 2a – kl. zwolniona

8gl. 2d – kl. zwolniona

 

p.K. Smus

3,4gl. 3dSP – p.Hlauka j.ang. całą klasa s. 204

 

p.A. Michalska-Sapkota

1gl. 2a – praca samodzielna

2gl. 1b – kl. później

3gl. 1c – kl. później

4gl. s.J. Kaczmarzyk (religia z 8gl.)

.

13.05.2022 r.

Nieobecni: s.J. Kaczmarzyk

6gl. 3dSP – p.A. Barwaśna s.102

8gl. 2c – bez zmian

.

12.05.2022

Nieobecni: p.K. Graczyk, p. M. Mikołajczyk, p.A. Stellert

p.K. Graczyk

1gl. 1b – gr. później

4gl. 2d – praca samodzielna

 

p.M. Mikołajczyk

1gl. 1a – gr. później

2gl. 3aSP – p.Kuś (opieka)

7,8gl. bez zmian

 

p.A. Stellert

1gl. 1d – gr. później

2gl. 1a – gr. później

.

11.05.2022 r.

Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.M. Gławenda, p.M. Gotfryd, p.K. Graczyk, p.A. Janiak, s.J. Kaczmarzyk, p. T. Kuś, p.A. Lewandowska, p.A. Hofman, p.A. Stellert, p.D. Szczepaniak, p.A. Szwankowska, p. J. Hlauka

p.D. Błaszczyk

1gl. 2a – kl. później

2gl. 3cSP – kl. później

4,5gl. 1a – praca samodzielna

 

p.M.Gławenda

1gl. 1c – kl. później

5gl. 2c – praca samdzielna

 

p.M. Gotfryd

3gl. 2d – kl. później

6,7gl. bez zmian

p.K. Graczyk

4gl. 1b – praca samodzielna

 

p.A. Janiak

2,3gl. 3bSP – kl. później

6gl. bez zmian

 

s.J. Kaczmarzyk

4gl. 2d – p.Brożyńska (geografia z 1gl.)

5gl. 1b – praca samodzielna

 

p.T. Kuś

1,2gl. 2b – gr. później

 

 

p.A. Lewandowska

1gl. 3bSP – kl. później

2gl. 3aSP – praca samodzielna

4gl. 3cSP – praca samodzielna

 

p.A. Hofman

1gl. 1b – kl. później

2gl. 2d – kl. później

4gl. 1c – praca samodzielna

 

p.A. Stellert

1gl. 1d – gr. później

2gl. 1c – gr. później

3gl. 1a – praca samodzielna

 

p.D. Szczepaniak

5,6gl. 3dSP – praca samodzielna

 

p.A. Szwankowska

3gl. 1d – praca samodzielna

5,6gl. 3aSP – praca samodzielna

 

p.J. Hlauka

2,3gl. 2a – gr. później

5gl. 3dSP – praca samodzielna

.

10.05.2022 r.

Nieobecni: p.A. Hofman, p.E. Angelus, p.A. Barwaśna, s.J. Kaczmarzyk

p.A. Hofman

4gl. 1c – p.Gławenda (biologia z 1gl. z środy) s.4

 

p.E. Angelus

4gl. 2b – p.Włodarczyk (fizyka z 6gl.) s. 205

5gl. 2b – p.Lewandowska (historia z 8gl. ) s. 205

6gl. 3bSP – praca samodzielna

 

p.A. Barwaśna

3gl.3aSP – praca samodzielna

4gl. 3dSP – p. Brożyńska (geografia z 6gl., na 6gl. matematyka)

 

s.J. Kaczmarzyk

1gl. 3aSP – kl. później

3gl. 2b – p.Włodarczyk (fizyka z 7gl.) s.205

6gl. 1b – praca samodzielna

29.04.2022 r.

Nieobecni:p. M. Pipia, p. P. Wojciechowski, p. D. Kuśmierczak-Skotnicka

p. M. Pipia

1,2gl. 3cG – kl. później

4gl. 2d – p. Zdunek

 

p. P. Wojciechowski

3gl. 1d – czytelnia

4gl. 2b – czytelnia

 

p. D. Kuśmierczak-Skotnicka

1gl. 1b – kl. później

2gl. 1a – czytelnia

28.04.2022 r.

Nieobecni. p. M. Pipia, p.P. Wojciechowski

p.M. Pipia

1gl. 3aSP – kl. później

2gl. 3cG – p. Hofman (j. polski z 1gl.)

3gl. 2c – kl. później

4gl. 3cSP – p. Zdunek

5gl. 3cSP – p. Zdunek

7gl. 2a – gr. bez wf zwolniona, pozostali czytelnia

 

p.P. Wojciechowski

1gl. – gr. później

2,3gl. 2a – czytelnia

5gl. 3bSP – p. Angelus (matematyka z 7gl, na 7gl. religia z 8gl.)

6,7gl. 2b – gr. bez w-f zwolniona, pozostali czytelnia

.

27.04.2022 r.

Nieobecni: p.K. Graczyk, p.E. Talar, p.M. Pipia, p.E. Chlebicz

p.K. Graczyk

4gl. 1b – czytelnia

5,6gl. 3dG – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

7gl. 3cSP – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

 

p.E. Talar

1gl. 1a – gr. później

2gl. 3aSP – czytelnia

4gl. 1b – czytelnia

6gl. 3bSP – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

7gl. 2c – czytelnia

 

p.M. Pipia

3gl. 2c – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia

4gl. 3dSP – p. Szwankowska (j. polski z 7gl., 7gl. gr. bez w-f zwolniona, pozostali czytelnia)

5gl. 3cSP – p. Zdunek

6gl. 1c – kl. zwolniona

7gl. 3bSP – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

8gl. 2b – kl. zwolniona

 

p.E. Chlebicz

2gl. 1a – czytelnia

3gl. 1a – praca samodzielna

 

klasa 2d – zmiana planu

3gl. matematyka s.202

5gl. godz. wychowawcza s. 103

26.04.2022 r.

Nieobecni: p. D. Błaszczyk, p.K. Graczyk, p.A. Świątek, p.E. Talar, p. P. Wojciechowski, p.M. Pipia

p.D. Błaszczyk

3gl. 2a – czytelnia

4gl. 3cSP – p. Bednarczyk

5gl. 1a – czytelnia

6,7gl. 2c – p.Janiak

 

p.K. Graczyk

5gl. 1b – p. Bednarczyk s. 107

6gl. 3dG – gr. zwolniona

7,8gl. 2d – gr. zwolniona

 

p.A. Świątek

1,2gl. 1b – gr. później

3gl. 3cSP – p. Zdunek

 

p.E. Talar

3,4gl. 3bSP – p. Lapacińska-Sobanek (j.angielski cała klasa s. 102)

5gl. 1b – p. Bednarczyk s. 107

6,7gl. 3aSP – gr. zwolniona

 

p.P. Wojciechowski

1,2gl. 2b – gr. później

4gl. 2a – czytelnia

5gl. 1d – praca samodzielna (p. Lewandowska opieka)

 

p.M. Pipia

1gl. 1c – kl. później

2gl. 1b – kl. później

4gl. 1a – czytelnia

5gl. 2c – praca samodzielna

6gl. 1d – czytelnia

7gl. 2a – czytelnia

25.04.2022 r.

Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p. A. Świątek, p. E. Talar

p.D. Błaszczyk

1,2gl. 3cSP – kl. później

3gl. 2c – czytelnia

4gl. 1a – p. Bednarczyk

5,6gl. 2a – p.Janiak

 

p.A. Świątek

1gl. 1d – kl. później

2gl. 2c – p. Bednarczyk

3gl. 3aSP – p. Bednarczyk

 

p.E. Talar

1,2gl. 3bSP – gr. później

3gl. 1a – praca samodzielna

4gl. 3aSP – czytelnia

6gl. 2c – czytelnia

7,8gl. 1b – gr. zwolniona

 

p. P. Wojciechowski

2gl. 2a – czytelnia

3gl. 2b – p. Lapacińska-Sobanek (cała klasa s. 107)

5gl. 3b – czytelnia

6gl.3b – czytelnia

7gl. 3dSP – czytelnia

8gl. 3dSP – gr. zwolniona

.

22.04.2022 r.

Nieobecni: p. D. Błaszczyk, p.A. Świątek, p.T. Kuś, p.R. Wojciechowski, ks. Laskowski

p.D. Błaszczyk

3gl. 2a – praca samodzielna

4gl. 1a – p.Bednarczyk

5gl. 2c – s.J. Kaczmarzyk (religia z 8gl.)

7gl. 2a – kl. zwolniona

 

p.A. Świątek

4gl. 3aSP – p. Barwaśna (matematyka z 7gl.)

6gl. 2b – p.Bednarczyk

7gl. 2c – kl. zwolniona

8gl. 3aSP – kl. zwolniona

 

p. T. Kuś

1gl. 3cdSP – gr. później

2gl. 1c – gr. później

3gl. 3cG – p. Mikołajczyk (opieka)

5gl. 3aGaSP – p. Mikołajczyk (opieka)

6gl. 1d – gr. zwolniona

7,8gl. – 3cSP – gr. zwolniona

 

p.R. Wojciechowski

3gl. 1c – gr. bez w-f później, pozostali p.Mikołajczyk (opieka)

4gl. 3bG – p. Mikołajczyk (opieka)

5gl. 2b – praca samodzielna

6gl. 2a – gr. zwolniona

8gl. 3bcSP – gr. zwolniona

 

ks. Laskowski

4gl. 2a – praca samodzielna

5gl. 1d – gr. bez w-f zwolniona, pozostali praca samodzielna

6gl. 3aG – praca samodzielna

7gl. 3bG – kl. zwolniona

8gl. 1c – kl. zwolniona

.

21.04.2022 r.

Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.U. Świniarska, p. A. Świątek

p.D. Błaszczyk

5gl. 2a – p. Gotfryd (wos z 8gl. z piątku)

6gl. 1a- p. Mikołajczyk (w-f z 7gl.)

7gl. 3cSP – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

 

p.U. Świniarska

6gl. 3cSP – p.Zdunek (matematyka z 1gl.)

 

p .A. Świątek

3gl. 3aSP – czytelnia

4gl. 1d – czytelnia

5gl. 2c – czytelnia

6gl. 1b – czytelnia

7,8gl. 3aG – kl. zwolniona

.

20.04.2022 r.

Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p. U. Świniarska, p.T. Kuś

p. D. Błaszczyk

1gl. 2a – kl. później

2gl. 3cSP – kl. później

4gl. 1a – p. Bednarczyk

5gl. 1a – gr1 czytelnia, gr 2 p. Talar (j. angielski z 1gl.)

 

p.U. Świniarska

1gl. 1a – gr. później

2gl. 1a – gr. później

3gl. 2a – czytelnia

4gl. 2a – czytelnia

8gl. 3aSP – kl. zwolniona

 

p.T. Kuś

1,2gl. 2b – gr. później

.

13.04.2022 r.

Nieobecni: p. A. Lewandowska, p.T. Kuś, p.P. Wojciechowski

1gl. 3bSP – kl. później

2gl. 3aSP – czytelnia

3gl. 3aG  – czytelnia

4gl. 3cSP – czytelnia

5gl. 3cG – czytelnia

6gl. 3aG – czytelnia

 

p.T. Kuś

1,2gl. 2b – kl. później

 

p.P. Wojciechowski

2gl. 2a – praca samodzielna

3gl. 2b – czytelnia

4gl. 2b – czytelnia

12.04.2022 r.

Nieobecni: p.A. Lewandowska, p. M. Gotfryd

p.A. Lewandowska

2gl. 3cSP – czytelnia

4gl. 1b – praca samodzielna

5gl. 3bG – czytelnia

6,7gl. 3aSP – gr. zwolniona

8gl. 2b – gr. zwolniona

 

p.M. Gotfryd

1,2gl. 1a – kl. póxniej

3gl. 3aG – praca samodzielna

4gl. 3aG – matura próbna z matematyki s. 106

 

Matura próbna dla kl. 3aG i  3cG   4-7gl. sala. 106 i 107

Zmiana sal:

4gl. 3aSP – s. 4, 3cSP – s. 102

5gl. 3bSP – s. 200, 1a – s.205

6gl. 2c – s. 05

7gl. 2c – s. 05

8gl. 2a – s. 103

11.04.2022 r.

Nieobecni: p.A. Rusiecka, p. A. Lewandowska

p. A.Rusiecka

4gl. 1b – czytelnia

6gl. 1d – czytelnia

 

p.A. Lewandowska

4gl. 3aSP – czytelnia

5gl. 3aG – czytelnia

.

 

08.04.2022 r.

Nieobecni: p.J. Hlauka, p.K. Smus, p. A. Lewandowska

p.J. Hlauka

4gl. 3aG – p.A. Barwaśna s.04

5,6gl.3bG – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

7,8gl. 3dSP- gr. zwolniona

 

p. K. Smus

4gl. 3cG – czytelnia

5,6gl. 3bG – gr. bez religii, pozostali czytelnia

7,8gl. 3dSP – gr. zwlniona

 

p.A. Lewandowska

1gl. 2b – gr. później

2gl. 3dSP – gr. be w-f później, pozostali czytelnia

3gl. 3cSP – czytelnia

4gl. 3aG – p.Barwaśna s.04

6gl. 1b – czytelnia

7gl. 3aG – gr. zwolniona

07.04.2022 r.

Nieobecni: p.J. Hlauka, p.A. Barwaśna

p.J. Hlauka

2gl. 3dSP – gr. później

3gl. 2a – praca samodzielna

4,5gl. 3aG – gr. zwolniona

6gl. 3bG – gr. zwolniona

 

p.A. Barwaśna

1,2gl. 3bG – kl. później

3gl. 3cG – czytelnia

4gl. 3dSP – p. Świniarska

5gl. 3dSP – p. Lewandowska (historia z 1gl.)

6gl. 3aG – gr. bez dod. zajęć zwolniona, pozostali czytelnia

7gl. 3aSP – kl.zwolniona

.

04.04.2022 r.

Nieobecni: p.J. Hlauka

1gl. 3bG – gr. później

2gl. 2a – czytelnia

3gl. 3dSP – czytelnia

4gl. 3dSP – p. P. Wojciechowski (informatyka z 8gl.)

6gl. 3aG – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

 

Zmiana sali: 4gl. 3aSP  s.206

01.04.2022 r.

Nieobecni: p. D. Błaszczyk, s.J. Kaczmarzyk, p.D. Kuśmierczak-Skotnicka, p.J. Hlauka, p. K. Graczyk, ks. P. Laskowski

p.D. Błaszczyk

3gl. 2a – czytelnia

4gl. 1a – p. Bednarczyk

5gl. 2c – p.Bednarczyk (debata)

7gl. 2a – kl. zwolniona

 

s.J. Kaczmarzyk

6gl. 3dSP – p.Świniarska

7gl. 3cG – p.Więckowska (fakultety z chemii)

8gl. 2c – kl. zwolniona

 

p.D. Kuśmierczak-Skotnicka

1gl. 1b – kl. później

2gl. 1a – p.Mikołajczyk (w-f z 7gl.)

 

p.J. Hlauka

4gl. 3aG – czytelnia

5,6gl. 3bG – kl. zwolniona

7,8gl. 3dSP – gr. zwolniona

 

p.K. Graczyk

1gl. 3dG – gr. później

2gl. 3cSP – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia

3gl. 2d – czytelnia

4,5gl. 1b – czytelnia

 

ks. P. Laskowski

4gl. 2a – praca samodzielna

5gl. 1d – czytelnia

6gl. 3aG – czytelnia

7gl. 3bG – kl. zwolniona

8gl. 1c – kl. zwolniona