Magdalena Kupis FINALISTKĄ Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

olimpiada.ekonomia

Ogromny sukces tegorocznej absolwentki naszej szkoły!!!
Magdalena KUPIS, kl. 3b została FINALISTKĄ XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. (link)

Tegoroczna XXXIV Olimpiada przebiegała pod hasłem: „Ekonomia wobec kryzysów. Gospodarcze i społeczne skutki pandemii”.
Ogólnopolska OWE organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, przy współudziale MEN.
Należy ona do największych i najważniejszych przedsięwzięć z zakresu edukacji ekonomicznej, skierowanych do uczniów szkół średnich z całego kraju.

Magda wcześniej brała udział w zawodach okręgowych, uzyskała odpowiednią liczbę punktów z testu oraz za zadanie analityczne i dzięki temu awansowała do zawodów III stopnia (centralnych).
Ostatecznie w finale zajęła 47. miejsce w Polsce.
Magdzie jako finalistce przysługuje prawo wyboru indeksu na kilkadziesiąt wyższych uczelni w kraju.

GRATULACJE!!

Opiekun: Monika Kruszyńska