Krzysztof Gąsiorowski w finale Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

SAVE_20211215_194604 — kopia

Krzysztof GĄSIOROWSKI z klasy 2C zdobył 2 MIEJSCE w etapie wojewódzkim XXVI OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU i ŻYWNOŚCI. Tym samym ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ do ETAPU CENTRALNEGO OLIMPIADY i będzie tam reprezentował naszą szkołę.

Test składał się z kilkudziesięciu pytań na poziomie akademickim. W tym roku były to bardzo trudne pytania, jednak nie dla Krzysia – gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w ogólnopolskim finale.

W etapie wojewódzkim, który przeprowadzono 03 grudnia 2021 r. w Tomaszowie Mazowieckim, naszą szkołę reprezentowała również Aleksandra PAWELEC z klasy 2B.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie, wysiłek włożony w przygotowania i zaciętą rywalizację z najlepszymi młodymi dietetykami i kucharzami z województwa łódzkiego.

Opiekun: Mariusz Gławenda

więcej o olimpiadzie zobacz TUTAJ