„Kręć z nami!!” – Rywalizuj o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

rower

Ściągnij aplikację i rywalizuj o Puchar – Rowerowa Stolica Polski (link)

Zapraszamy do zdrowego trybu życia.
Przesiądź się z samochodu na ROWER, a przy okazji wykręćmy pierwsze miejsce dla Sieradza!!
Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły do udziału w akcji AKTYWNE MIASTA – SIERADZ.

Od 1 czerwca br. trwa akcja „Rowerowej Stolicy Polski”. Rozgrywa się ona pomiędzy 53 polskimi miastami, w tym roku również w Sieradzu. Rowerzyści dorzucają przejechane kilometry do puli swojego miasta, rywalizując o podium oraz imponujące nagrody.

Aby dołączyć do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski trzeba ściągnąć aplikację „Aktywne Miasta” i zarejestrować się. Następnie trzeba dołączyć do publicznej rywalizacji o nazwie „Rowerowa Stolica Polski 2021”.  W kategorii „Rywalizacje” wybieramy Sieradz, grupę „szkoły” i tutaj II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu. Akcja trwa do 30 czerwca br.

ZAPRASZAMY !!

Nauczyciele wychowania fizycznego w II LO Żeromski: Magdalena Mikołajczyk, Aleksandra Rusiecka, Tomasz Kuś i Rafał Wojciechowski