II LO Sieradz na Targach edukacyjnych w SP Gminy Sieradz

DSC_2156 — kopia

W piątek 6 marca 2020 r. nasza szkoła wzięła udział w Targach edukacyjnych pn. „Zaproście nas do siebie”, zorganizowanych przez Szkołę Podstawową Gminy Sieradz. (LINK).

Tym samym rozpoczęliśmy kampanię informacyjną skierowaną do uczniów ostatnich klas podstawowych.
Na targach zaprezentowało się łącznie 12 szkół ponadgimnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Cybertowicz,  Nikola Osmulska, Maria Piasecka, Wiktoria Tworek, Piotr Urycki oraz Karolina Ciszewicz, Zuzanna Juchner, Martyna Miszczak, Julia Walocha, Dominika Wachowska i p. Piotr Wojciechowski.
Każda szkoła – również nasze liceum – reklamowała się podwójnie: na przygotowanym przez siebie stoisku oraz podczas kilkuminutowej prezentacji, skierowanej do uczniów. Prezentację o szkole przedstawiły: Alicja Cybertowicz i Nikola Osmulska.

Fot. Piotr Wojciechowski i Tomasz Oszczęda